ADV TOP
ADV LEFT
Celkem 244 článků (13 stránek, 20 článků na stránku)
Stránka 1/13

www.musisumet.cz (5869 čtenářů, 0 komentářů) | 15. 9. 2017 15:26 | téma: Soutěže

Velká podzimní soutěž.

Vyhrajte sportovní vybavení a zásoby šumivých tablet HAAS!

Posilujte pravidelně svou imunitu, vyplatí se to.

S nadcházejícím podzimem bychom se měli zaměřit na přísun vitamínů, posílit obranyschopnost organismu a připravit se tak na náročné zimní období. S klesajícímu venkovnímu teplotami roste riziko prochladnutí, které často vede k nachlazení, rýmě nebo dalších zdravotním komplikacím. V chladném počasí se navíc rychleji šíří viry a bakterie. V místech vyšší koncentrace lidí pak útočí původci nemocí o to intenzivněji. Číst dál: Vyhrajte sportovní vybavení a zásoby šumivých tablet HAAS!

Hodnocení  

Veruskak (7512 čtenářů, 121 komentářů) | 27. 3. 2017 14:16 | téma: Soutěže

Před čtyřmi lety jsem tady na Baby-cafe.cz představovala nové ergonomické nosítko KiBi. Čas plyne a já si plním další s mých snů. První šátek jsem si pořídila před 12 lety. O něco později jsem je začala prodávat a nabízet na NošeníDětí.cz. Tehdy bylo k myšlence na vlastní značku šátků ještě daleko, ale i to se časem změnilo. Jen byla realizace odložena na neurčito, protože se mi to zdálo jako příliš komplikovaný úkol. Jedna věc je nechat nastříhat a obšít nějakou hezkou látku, jiná věc je navrhnout materiál tak, aby byl příjemný na dotyk, aby byl tak akorát pružný, tak akorát nosný a pohodlný, ideálně klouzal, ale také držel při vázání jednou dotažené, aby byl dostatečně odolný a k tomu měl ještě také všechny potřebné atesty zdravotní nezávadnosti… Zkrátka jsem si na to nevěřila. Ale osud to zařídil jinak, zatřásl s jinak nudnou životní linií a já věděla, že tenhle sen si prostě zrovna teď splnit musím, že se o to musím pokusit a chci to zvládnout.
Číst dál: Soutěž o český šátek Lenire

Hodnocení  

Zoner Press (4579 čtenářů, 2 komentářů) | 15. 10. 2014 12:16 | téma: Soutěže

Pomalu se ochlazuje a zase to nastane. Na ulici se objeví malí i velcí s nejrůznějšími  pokrývkami hlavy.  Nezřídka se ozve vaše ratolest a s nadšeným výrazem pronese:“ Mami, ta je krásná!“  případně doplní, že: „Takovou bych taky chtěl/a!“ 

 

Číst dál: Veselý podzim s Veselými čepičkami

Hodnocení  

Pro malé i velké (4918 čtenářů, 7 komentářů) | 10. 10. 2014 14:24 | téma: Soutěže

Milé maminky a tatínkové,

s nadcházejícím podzimem si jistě položíte otázku, do čeho své ratolesti nejlépe obléknout, abyste je uchránili před nepřízní počasí. Proto jsme pro vás připravili soutěž o tři nepromokavé softshellové čepice, které jistě přijdou vhod.

 

Číst dál: Soutěž Pro malé i velké

Hodnocení  

Audioteka.cz (4466 čtenářů, 12 komentářů) | 2. 10. 2014 6:38 | téma: Soutěže

 Určitě jste to už někdy zažili. Nejradši byste si zalezli do křesla s knihou, ale máte spoustu neodkladných povinností, které vyžadují vaši aktivitu. Večer v posteli usínáte u prvního odstavce a zdá se, že tu všemi vychvalovanou knihu nemáte šanci nikdy dočíst. Jedním z řešení, jak spojit příjemné s užitečným, je audiokniha.

 

 

Číst dál: Poznali jste již kouzlo knih do ucha? Soutěžte o audioknihu!

Hodnocení  

Veruskak (7316 čtenářů, 18 komentářů) | 30. 9. 2014 6:00 | téma: Soutěže

Chtěla bych vám představit přesnídávkové kapsičky anglického výrobce Nom Nom Kids. Nápad je jednoduchý – kapsičku můžete naplnit jakoukoliv ovocnou nebo řidší masozeleninovou přesnídávkou. Když pak na děti přijde hlad, dokáží si snadno a celkem čistě obsah kapsičky vysát.

 

 

Číst dál: Kapsičky Nom Nom Kids do každé kapsičky

Hodnocení  

Lucie Ernestová (5633 čtenářů, 21 komentářů) | 12. 6. 2014 22:13 | téma: Soutěže

Tradiční předprázdninová soutěž o hry Lucie Ernestové

Zvířátkové hry pro nejmenší děti (od 3 let) jsem chtěla nakreslit dávno, ale až teď na ně přišla řada. Zvládám totiž jen jedny hry za rok. Myslím, že se mi podařilo zúročit v nich vše, co jsem se na předchozích čtyřech sadách naučila.Jsou to hry pro předškoláky a malé školáky, které zábavnou cestou seznamují děti s domácími, divokými i exotickými zvířaty. Při jejich hraní vzniká prostor pro vytváření vlastních příběhů a vzájemné špičkování. Mají jednoduchá intuitivní pravidla a jejich těžiště je hlavně v tématech her, společné zábavě a nenásilném vzdělávání.

Knižní leporelo vám velmi dobře poslouží i jako obrázková kniha na poznávání zvířat nebo jako tunel i garáž pro autíčka. Originálně ilustrované herní plány jsou doplněny hledačkami.  Děti je milují, tak jsem jimi i tentokrát prošpikovala skoro všechny hry.

Číst dál: 4 zvířátkové hry – soutěž o 5 sad her!

Hodnocení  

Katchen (5414 čtenářů, 7 komentářů) | 27. 3. 2014 12:53 | téma: Soutěže

Rádi byste své rodině vařili zdravěji, ale nevíte jak do toho? Držíte stravovací dietu, máte určité potravinové intolerance a chtěli byste si jídelníček ozvláštnit novými chutěmi? Nebo nemáte jednoduše čas běhat po městě a shánět netradiční suroviny ve specializovaných prodejnách? Vyzkoušejte Zajíce v krabici!

 

Číst dál: Jezte zdravěji a nechte se navíc každý měsíc překvapit! Jednoduše se Zajíci v krabici

Hodnocení  

Katchen (4943 čtenářů, 3 komentářů) | 17. 2. 2014 6:55 | téma: Soutěže

Už za vámi přišlo vaše dítko s tímto přáním? A podlehli jste? O tom, co pak může následovat, vypráví knížka Psí deník, autorky a fotografky Evy Heyd.

Malý newyorský kluk nemá ovšem na starosti jenom jedno štěňátko, ale hned jedenáct, které přivede na svět do poklidné a zcela nepřipravené domácnosti erdelice Džejka. Všechna psí dobrodružství a katastrofy, přesvědčivě fotograficky zdokumentované, zapisuje chlapec do svého deníku, který má jako úkol do školy. Péče a starost o nové kamarády ho vede k zásadním úvahám o tom, jak se věci v životě mají.

Číst dál: Mami, já chci štěňátkoooo!

Hodnocení  

Katchen (5300 čtenářů, 9 komentářů) | 10. 2. 2014 7:04 | téma: Soutěže

Některé maminky naberou v těhotenství až desítky centimetrů v pase, což v některých případech trvale poškodí elastická vlákna pod povrchem kůže. Právě tento proces stojí za vznikem takzvaných strií. Jedná se především o kosmetický problém, který ženu naštěstí nijak neohrožuje na zdraví. Pajizévky, jak se striím správně česky říká, jsou jizvičky, které se objevují nejčastěji na stehnech, bříšku, bocích a zadečku. Jejich zbarvení je proměnlivé – přechází z jasně červené až po stříbřitou barvu. Jak se jim bránit?

 

Číst dál: V těhotenství pečujte i o sebe! Vyhrajte Elasti-Q® Exclusive tělový krém proti striím!

Hodnocení  

www.mamaja.cz (4746 čtenářů, 0 komentářů) | 16. 12. 2013 6:50 | téma: Soutěže

Přišly jste díky těhotenství skoro o celý šatník a teď skutečně nemáte co na sebe? Nechce se vám nakupovat hromadu těhotenského oblečení, ale zároveň netoužíte chodit v jedněch kalhotách devět měsíců? Zkuste Belly Belt, těhotenský pás s knoflíkem nebo kovovým háčkem a látkovým klínem. Umožní vám nosit vaše džíny, společenské i sportovní kalhoty nebo sukně také během těhotenství.  Je připravena varianta pro větší i menší bříško.

Číst dál: Vyhrajte Belly belt, díky kterému zapnete oblíbené džíny i v těhotenství

Hodnocení  

Katchen (4638 čtenářů, 0 komentářů) | 18. 11. 2013 6:00 | téma: Soutěže

Vánoce se pomalu blíží a každý začíná přemýšlet, jakým dárkem by potěšil své blízké. Máme pro vás tip. Obdarujte rodinu nebo kamarády kalendářem se společnými fotkami. Ve spolupráci s http://www.vlastni-kalendar.cz/, který pro Vás tiskne kalendáře z vašich vlastních fotografií již několik let, jsme pro Vás připravili předvánoční soutěž. Zúčastněte se této soutěže a hrajte o vlastní kalendář.

Číst dál: Vánoční soutěž o kalendáře z vlastních fotek

Hodnocení  

Katchen (7418 čtenářů, 21 komentářů) | 11. 11. 2013 9:00 | téma: Soutěže

Lucie Ernestová – ilustrátorka a autorka her (4 veselé, dobrodružné, cestovatelské a přírodovědné hry)

Před třemi lety jsem dostala kartičky Čtyři dohody. Našim klukům se moc líbily. Moc chtěli přečíst a vysvětlit, o co tam jde. Obrázky v těchto kartách však nijak nesouvisely s textem. To mě přivedlo na myšlenku vytvořit obrázky s poselstvím moudrosti. Vím, že obrázky se nám do mysli otiskují trochu jiným způsobem. Sama si moc dobře pamatuji všechny obrazy, které nám visely doma na stěnách a jaké příběhy se mi kolem nich samy vytvářely.

 

Číst dál: Příběh CESTY K SOBĚ - soutěž o 3 sady kartiček Cesty k sobě

Hodnocení  

Llevelyn (5160 čtenářů, 1 komentářů) | 12. 9. 2013 14:10 | téma: Soutěže

PORAĎTE NÁM A ZÍSKEJTE ČESKÉ TĚHOTENSKÉ OBLEČENÍ NOVÉ ZNAČKY B-mama!!!

Číst dál: www.babytricka.cz

Hodnocení  

Llevelyn (9113 čtenářů, 8 komentářů) | 19. 8. 2013 9:00 | téma: Soutěže

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci. V mnoha rodinách bude muset být letní uvolněnější režim opuštěn a nastane denní režim školkový a školní. 

Číst dál: S nosítkem KiBi do nového školního roku!

Hodnocení  

Llevelyn (5350 čtenářů, 3 komentářů) | 12. 8. 2013 9:00 | téma: Soutěže

V naší soutěži můžete vyhrát svrchní kalhotky značky Ellas house. Společnost Mamaja group, s. r. o., je vyvíjela společně s maminkami, které je zkoušely na vlastních dětech.
V současnosti nabízí dva druhy: 
- obrázkové s fleesovou vnější vrstvou a vnitřkem s pul materiálem
 - polyesterové bez fleesu s vnitřní pul vrstvou.

Číst dál: MAMAJA SOUTĚŽ

Hodnocení  

Missorka (5382 čtenářů, 1 komentářů) | 8. 7. 2013 12:30 | téma: Soutěže

Zážitková  agentura ESENNCE.cz pro vás přichystala řadu letních novinek. Prohlédněte si zajímavé zážitky, které si nyní můžete užít i vy.  V zážitkové agentuře myslí na všechny a tak se v nových zážitcích objevuje něco pro ženy, muže, adrenalinové nadšence i rodiny s dětmi.

Číst dál: SOUTĚŽ o pobyt v polariu

Hodnocení  

(6952 čtenářů, 39 komentářů) | 24. 6. 2013 16:05 | téma: Soutěže

Chvílemi tomu sama nemohu uvěřit, ale plní se mi můj sen. Každý rok se mi podaří vydat jednu sadu her. Čím dál tím víc cítím, že nacházím činnost, která mi dává smysl. Hry dělám proto, abych přitáhla celou rodinu ke společnému stolu a poskytla jim odrazový můstek ke společnému vtipkování, vzájemnému špičkování&aby se už i nejmenší děti cítily v jistém smyslu rovnocennými spoluhráči&aby se díky hrám nenásilně učily nové věci&aby získaly inspiraci k tvorbě her vlastních... Přivedla mě k tomu zkušenost s mými dětmi.

Dovolte mi představit další moje dítko 4 PŘÍRODOVĚDNÉ HRY. Když jsem cestovatelských psala, že jsou na mé srdeční téma, tak o těchto to musím napsat taky. Když totiž cestujeme, tak je to hlavně za přírodními krásami světa. Svůj domov jsme si také našli uprostřed přírody a můj muž je chodící encyklopedie zvířat a rostlin.

Číst dál: SOUTĚŽ 4 přírodovědné hry - VYHRAJTE JEDNU Z 6 SAD!

Hodnocení  

Missorka (5394 čtenářů, 2 komentářů) | 31. 5. 2013 11:55 | téma: Soutěže

Mateřství je jedním z nejkrásnějších momentů v životě ženy. Je to ale rovněž doba plná starostí, strachu a nejistoty. Je-li dítě, takříkajíc na cestě, bojíte se, aby bylo vše v pořádku, aby mělo veškeré látky, které potřebuje pro svůj vývoj. Když jej konečně držíte v náručí, podobné obavy jsou ještě naléhavější. Vždyť to, co mu dáte v prvních týdnech, jej může ovlivnit na celý život&

Naprosto zásadní látkou je DHA (kyselina dokosahexaenová), jež řadíme do skupiny látek odborně nazývaných omega-3 mastné kyseliny, která je podskupinou tzv. esenciálních nenasycených mastných kyselin. Esenciální znamená, že je pro lidské tělo nezbytná, přitom si ji však nedokáže samo vytvořit a je potřeba ji doplňovat. DHA přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu a kojence.

Číst dál: VYHRAJTE 2 BALENÍ ELASTI-Q ProMimi DHA

Hodnocení  

(5409 čtenářů, 4 komentářů) | 20. 5. 2013 9:00 | téma: Soutěže

Chcete pro svého potomka pohodlné, originální a přitom nepředražené oblečení ze švédské bio bavlny? Pokud ano, navštivte kamennou prodejnu nebo e-shop www.coolkid.cz! Najdete zde bohatý výběr oblečení pro děti všech věkových kategorií.

Nudu z obchodních domů koupíte kdekoli, veselost a hravost pouze u CoolKid!

Číst dál: Vyhrajte poukázku v hodnotě 500 Kč na dětské oblečení zn. Maxomorra

Hodnocení  
Celkem 244 článků (13 stránek, 20 článků na stránku)
Stránka 1/13
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy