ADV TOP
ADV LEFT

Chcete pro svého potomka pohodlné, originální a přitom nepředražené oblečení ze švédské bio bavlny? Pokud ano, navštivte kamennou prodejnu nebo e-shop www.coolkid.cz! Najdete zde bohatý výběr oblečení pro děti všech věkových kategorií.

Nudu z obchodních domů koupíte kdekoli, veselost a hravost pouze u CoolKid!

Švédská Maxomorra oblékne každé dítě: pestře a originálně

Kvalita, pestrost, originalita a k tomu rozumná cena. To jsou hlavní přednosti švédské značky Maxomorra, kterou znají rodiče mnoha dětí po celém světě. Maxomorra je přímo k dostání také v Česku a dokáže z každého dítěte udělat moderně a vesele oblečeného človíčka.

Citrony, jahody, hušky a další ovoce nemusí být jen na talíři. Stejně tak traktory, bagry nebo třeba závodní auta se mohou přestěhovat na trička, mikiny a další oblečení. Když se všechny tyto motivy ale třeba i některé další, jako například pirátské či sportovní dostanou na špičkové materiály z bio bavlny, není už asi třeba přemýšlet nad ničím jiným, než je cena takového módního kousku. Avšak i tady dokáže Maxomorra ihned zaujmout; ceny jsou totiž rozumné, cílem je obrat, nikoli jednorázový zisk. Ceny spodního prádla začínají zhruba na stokoruně, tričko lze pořídit už za dvě stě korun.

Bio bavlna se pěstuje zcela bez použití umělých chemických pesticidů, hnojiv a herbicidů, při výrobě oblečení z bio bavlny se nepoužívají toxické chemikálie (běžné například při barvení). Je proto velmi vhodná pro bezprostřední styk s pokožkou. Bio bavlna je na dotek měkčí než běžná bavlna, navíc je díky použitému způsobu zpracování prodyšnější než oblečení z běžné bavlny.
Oblečení z bio bavlny tak může nosit i většina alergiků.

Oblečení nejen švédské značky Maxomorra, ale i celou skandinávskou módu pro děti nabízí v ČR kamenná prodejna a e-shop CoolKid (www.coolkid.cz). Přestože na tuzemském trhu jsou skandinávské značky stále ještě trochu ve stínu ostatních, v zahraničí jde o etablované výrobky. CoolKid na domácím trhu pokrývá všechny potřeby dítěte, od spodního prádla přes módu pro každý den a funkční oblečení do každého počasí po společenskou módu a nezbytné doplňky pro děti všech věkových kategorií. Pořídit si tak můžete trička, tuniky, mikiny, leginy, tepláky, krátké kalhoty,
sukně a šaty, ale také spodní prádlo, bodíčka a overaly pro nejmenší, džíny a plátěné kalhoty, čepice a domácí soupravy.

Soutěžíme o 3 dárkové kupony v hodnotě 500.- do eshopu Coolkid.  

Soutěžní otázka : V kterém roce byla založena švédská značka Maxomorra? 

Odpovědi (včetně vašeho registračního jména na Baby-café!) posílejte do 31.5.2013 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Věnujte, prosím, pozornost pravidlům soutěží na Baby-Café
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy