ADV TOP
ADV LEFT

Mateřství je jedním z nejkrásnějších momentů v životě ženy. Je to ale rovněž doba plná starostí, strachu a nejistoty. Je-li dítě, takříkajíc na cestě, bojíte se, aby bylo vše v pořádku, aby mělo veškeré látky, které potřebuje pro svůj vývoj. Když jej konečně držíte v náručí, podobné obavy jsou ještě naléhavější. Vždyť to, co mu dáte v prvních týdnech, jej může ovlivnit na celý život&

Naprosto zásadní látkou je DHA (kyselina dokosahexaenová), jež řadíme do skupiny látek odborně nazývaných omega-3 mastné kyseliny, která je podskupinou tzv. esenciálních nenasycených mastných kyselin. Esenciální znamená, že je pro lidské tělo nezbytná, přitom si ji však nedokáže samo vytvořit a je potřeba ji doplňovat. DHA přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu a kojence.

Proto doporučujeme Elasti-Q® ProMimi DHA užívat v průběhu celého těhotenství i v období kojení. Dále přípravek obsahuje vyvážený komplex dalších vitaminů a minerálů (například vitaminy C, E, B a D, kyselinu listovou, vápník, hořčík, železo, zinek, měď nebo selen).

Elasti-Q® ProMimi DHA je doplněk stravy, který neobsahuje jód a je tedy vhodný i pro těhotné s poruchami štítné žlázy. Elasti-Q® ProMimi DHA neobsahuje chemické konzervanty ani syntetická barviva. Více informací o samotném produktu a jeho složení naleznete na www.elasti-q.cz.

 

Odpovězte správně na níže položené otázky a vyhrajte 2 balení Elasti-Q® ProMimi DHA! Celkem soutěžíme o 5 balíčků.

Co neobsahuje přípravek Elasti-Q® ProMimi DHA?

a) Jód, syntetická barviva a konzervanty
b) omega-3 mastné kyseliny
c) vitaminy a minerály

Komu je přípravek Elasti-Q® ProMimi DHA určen?

a) Seniorům
b) Teenagerům
c) Těhotným a kojícím ženám

Elasti-Q® ProMimi DHA má formu:

a) Krému
b) Doplňku stravy
c) Ústního spreje

 

Odpovědi (včetně vašeho registračního jména na Baby-café!) posílejte do 16.6.2013 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Věnujte, prosím, pozornost pravidlům soutěží na Baby-Café
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy