ADV TOP
ADV LEFT

Zážitková  agentura ESENNCE.cz pro vás přichystala řadu letních novinek. Prohlédněte si zajímavé zážitky, které si nyní můžete užít i vy.  V zážitkové agentuře myslí na všechny a tak se v nových zážitcích objevuje něco pro ženy, muže, adrenalinové nadšence i rodiny s dětmi.

Pro muže rychlé sporťáky
Víte, co jsou supersporty? Že ne? A co kdybychom řekli Ferrari, Lamborghini, Audi? To už je jiná, že? Mezi takzvané supersporty se řadí luxusní sportovní auta, která dosahují závratných rychlostí a umí zrychlit z nuly na stovku během několika málo sekund (např. Nissan GT-R to zvládne za 3,5 vteřiny!). Kromě výkonu a luxusního designu je spojuje ještě jedna vlastnost patří mezi nejdražší automobily na světě. Proto jsou tu zážitky, které vám umožní takového sporťáka alespoň
na pár chvil řídit. Jízda v supersportu je  skvělý dárek  už víte, jaký vůz necháte řídit svého manžela nebo přítele?

Ženy ocení relaxaci ve dvou

I krátká dovolená vám prospěje a osvěží vaše tělo i mysl. 2 dni a jedna noc strávená s někým blízkým v největším českém aquaparku vám poskytne odpočinek téměř, jako byste jeli na týden k moři. Během dvoudenního pobytu je návštěvníkům zcela přístupný aquapark, saunový komplex i fitnesscentrum. Za báječnou oázou zábavy i odpočinku nemusíte jezdit daleko do zahraničí, nachází se na okraji našeho hlavního města.

Vzrušující vodní novinka

Něco mezi letem a jízdou, napůl ve vodě, napůl ve vzduchu, přivázaný ke člunu a přitom neskutečný odvaz. Tak by se dal popsat  nový adrenalinový zážitek flyboarding . Pomocí vodních trysek schovaných ve speciálních botách můžete nad vodou dělat neuvěřitelné kousky. Foto vám napoví víc.

Pro rodinu výlet do aquaparku

Ani na děti se nezapomnělo. S celou rodinou můžete vyrazit za skvělými zážitky do světa bazénů, tobogánů, vířivek a skluzavek. Děti se vyřádí na atrakcích v aquaparku a rodiče mohou zatím relaxovat v sauně nebo si zacvičit v moderním fitness-centru. Láká vás vyzkoušet nějaký nový zážitek? Nebo už máte nějakou oblíbenou stálici mezi zážitky?Ať tak či tak, udělejte radost sobě nebo někomu z vašich blízkých a navštivte web ESENNCE.cz.

Kdo dočetl až sem, určitě bude vědět správné odpovědi na následující otázky a může zkusit štěstí v soutěži o letní zchlazení v Poláriu!

1) Za kolik vteřin zrychlí supersportovní Nissan GT-R z nuly na stovku?   
2) Jak se jmenuje zážitek, při kterém létáte pomocí vodních trysek připevněných na speciální
boty?
3) Na kraji jakého města leží největší český aquapark? 

Odpovědi (včetně vašeho registračního jména na Baby-café!) posílejte do 18.7.2013 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Věnujte, prosím, pozornost pravidlům soutěží na Baby-Café

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy