ADV TOP
ADV LEFT

V naší soutěži můžete vyhrát svrchní kalhotky značky Ellas house. Společnost Mamaja group, s. r. o., je vyvíjela společně s maminkami, které je zkoušely na vlastních dětech.
V současnosti nabízí dva druhy: 
- obrázkové s fleesovou vnější vrstvou a vnitřkem s pul materiálem
 - polyesterové bez fleesu s vnitřní pul vrstvou.
Kromě  toho  Mamaja  pod  značkou  Ellas  house  šije  kalhotkové  denní  nebo  noční  plenky  a také vkládací  pleny,  tašky  na  pleny a  prsní vložky. Více  se  dozvíte  o  celé kolekci  na  novém webu www.Ellashouse.cz, kde si také můžete prohlédnout všechny vzory svrchních kalhotek.
SOUTĚŽNÍ OTÁZKY
Látka, ze které jsou ušity plenky Ellas house, je vyrobena:
a) z bavlny
b) z konopí
c) z hedvábí
Ellas house jsou v současnosti šité 
a) v České republice
b) v Číně
c) v Austrálii
Na nových kalhotkách Ellas house nenajdete motiv:
a) lodičky
b) pejska
c) srdce
První vylosovaný výherce vyhrává svrchní kalhotky Ella´s house dle vlastního výběru. Druhý a třetí v pořadí poukázku na 250.- do eshopu. 
Nápovědu  hledejte ZDE.  Další  informace pak na stránkách Mamaji . Společnost  Mamaja  group,  s.r.o. se  specializuje  na  potřeby  pro  děti    látkové  plenky, ergonomická nosítka, šátky, ale také oblečení, dudlíky, lahve nebo kosmetiku pro děti. Naším heslem  je  Přebalujeme Oblékáme Nosíme. Najdete  u  nás  všechno,  co  potřebujete  pro svého  drobečka.  Navíc  kdykoli  poradíme  na  našem  online  chatu  nebo  Facebooku,  máme 99 % zboží na skladě, vyměňujeme zboží zdarma a máme bonusy pro registrované zákazníky.

Odpovědi (včetně vašeho registračního jména na Baby-café!) posílejte do 31.8.2013 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Věnujte, prosím, pozornost pravidlům soutěží na Baby-Café
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy