ADV TOP
ADV LEFT

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci. V mnoha rodinách bude muset být letní uvolněnější režim opuštěn a nastane denní režim školkový a školní. 

Rodiče budou muset ráno své starší děti všemi prostředky směrovat k odchodu z domova a mnohdy s vypětím všech sil stíhat pevně daný deadline příchodu do školky a zvonění ve škole. Toho všeho se účastní i nejmenší děti v rodině, miminka i batolata a je třeba vyřešit, jak to vše zvládnout co nejsnáze i s nimi. Možná ten scénář už znáte. Doma připravit starší děti, které by ještě nejraději byly zalezlé v peřinách, k odchodu a nezapomenout ani na náhradní tepláky a pláštěnku, ani na aktovku, ani na kabelku s klíči od domu. Nejmladší nějak přenést k autu. Pak ještě od auta ke školce. Pak ho během převlékací a předávací fáze zabavit, či uhlídat, či vyřešit pár běžných vzteků. Pak zase přenést k autu, z auta domů. Mezifázi auto můžete libovolně nahradit cestou v MHD nebo s kočárkem a přidat pár překážek jako schody, dvojité vchodové dveře či zabezpečení opuštěného kočárku před institucemi. A odpoledne to samé v opačném pořadí ještě jednou. A tak každý den zase až do dalších prázdnin...

Máte zatím v plánu nosit nejmladšího člena rodiny na rukou? Soutěžte s námi a vyhrajte české rostoucí nosítko KiBi, se kterým nejmenší snadno přenesete a ještě vám zbydou volné ruce na pomoc starším dětem s oblékáním, převlékáním, s odnosem všech těch malých potřebností do školky a do školy... :)

Soutěžní otázka:

Pro jak velké děti je nosítko KiBi určeno?

a) od narození do 6 měsíců

b) od 4 měsíců do 3 let

c) od 4 do 6 let

Odpovědi (včetně vašeho registračního jména na Baby-café!) posílejte do 1.9.2013 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank" style="color: rgb(17, 85, 204);">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Věnujte, prosím, pozornost pravidlům soutěží na Baby-Café

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy