ADV TOP
ADV LEFT

Vánoce se pomalu blíží a každý začíná přemýšlet, jakým dárkem by potěšil své blízké. Máme pro vás tip. Obdarujte rodinu nebo kamarády kalendářem se společnými fotkami. Ve spolupráci s http://www.vlastni-kalendar.cz/, který pro Vás tiskne kalendáře z vašich vlastních fotografií již několik let, jsme pro Vás připravili předvánoční soutěž. Zúčastněte se této soutěže a hrajte o vlastní kalendář.

Na stránce http://www.vlastni-kalendar.cz/ si můžete vytvořit kalendář z vlastních fotografií a to včetně zvýraznění vlastních událostí (svátky, narozeniny, výročí atd..). Vybírat můžete z široké škály motivů 13ti listových a také stolních kalendářů.

Vlastní kalendář je ideální dárek pod Vánoční stromeček. Staňte se jedním z 5 vylosovaných výherců, kteří získají zdarma 3 kalendáře dle vlastního výběru motivu, formátu atd...

Soutěžní otázka: Z kolika motivů 13ti listového kalendáře si můžete vybrat na www.vlastni-kalendar.cz?

A / 6
B / 8
C / 11

Každý kdo se zúčastní soutěže, může také využít slevový kód „KALENDAR" na 10% SLEVU pro celou objednávku. Slevový kód uplatníte před odesláním objednávky v nákupním košíku.

Odpovědi (včetně vašeho registračního jména na Baby-café!) posílejte do 2.12.2013 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Věnujte, prosím, pozornost pravidlům soutěží na Baby-Café.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy