ADV TOP
ADV LEFT

Přišly jste díky těhotenství skoro o celý šatník a teď skutečně nemáte co na sebe? Nechce se vám nakupovat hromadu těhotenského oblečení, ale zároveň netoužíte chodit v jedněch kalhotách devět měsíců? Zkuste Belly Belt, těhotenský pás s knoflíkem nebo kovovým háčkem a látkovým klínem. Umožní vám nosit vaše džíny, společenské i sportovní kalhoty nebo sukně také během těhotenství.  Je připravena varianta pro větší i menší bříško.

 

Belly Belt můžete vyhrát v naší soutěži, kterou pořádáme se společností Mamaja group. Stačí zodpovědět naše soutěžní otázky a mít trochu štěstí. Nápovědu najdete zde.

 1. Jaké moto společnost Mamaja používá?

a)     Přebalujeme, oblékáme, nosíme

b)     Přebalujeme, oblékáme, kojíme

c)     Přebalujeme, oblékáme, kočárkujeme

2. Kolik Belly Beltů je v jednom balení?

a)     3

b)     4

c)     5

3. Co znamená v překladu Belly Belt?

a)      Pás na bříško

b)      Pás pro miminko

c)       Pás do kalhot

 

Společnost Mamaja group, s. r. o., se specializuje na potřeby pro děti – látkové plenky, ergonomická nosítka, šátky, ale také oblečení, dudlíky, lahve nebo kosmetiku pro děti. Najdete u nás všechno, co potřebujete pro svého drobečka. Navíc kdykoli poradíme na našem online chatu, máme 99 % zboží na skladě, vyměňujeme zboží zdarma, máme bonusy pro registrované zákazníky a umožňujeme platby kartou převodem i na dobírku.

Odpovědi (včetně vašeho registračního jména na Baby-café!) posílejte do 30.12.2013 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy