ADV TOP
ADV LEFT

Některé maminky naberou v těhotenství až desítky centimetrů v pase, což v některých případech trvale poškodí elastická vlákna pod povrchem kůže. Právě tento proces stojí za vznikem takzvaných strií. Jedná se především o kosmetický problém, který ženu naštěstí nijak neohrožuje na zdraví. Pajizévky, jak se striím správně česky říká, jsou jizvičky, které se objevují nejčastěji na stehnech, bříšku, bocích a zadečku. Jejich zbarvení je proměnlivé – přechází z jasně červené až po stříbřitou barvu. Jak se jim bránit?

 

Mazat a mazat! Genetické dispozice už zřejmě neovlivníte, ale můžete toto riziko snížit na minimum používáním vhodných krémů a olejíčků. Vyzkoušejte například Elasti-Q® Original. Nejprodávanější přípravek v prevenci strií v České republice. Díky unikátní kombinaci účinných látek, jako je kyselina hyaluronová, D-panthenol, elastin a vitamin E, je ideálním krémem, který účinně bojuje v prevenci vzniku strií. Je lehké konzistence, snadno se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Jeho luxusnější forma, Elasti-Q® Exclusive tělový krém, obsahuje mimo výše zmiňovaných látek o 220% vyšší obsah elastinu a o 60% vyšší obsah kyseliny hyaluronové. Nejen že tak bojuje proti vzniku strií, ale rovněž příznivě působí na strie již vzniklé.

Elasti-Q® Exclusive tělový olej je naprostá novinka této řady. Olej má velmi příjemnou, nevtíravou vůni, hydratuje a vyživuje pokožku a pomáhá ji chránit před nepříznivými vlivy a volnými radikály. K dostání je výhradně v lékárnách, neobsahuje parafin, barviva ani konzervační látky.

Proč přípravky proti striím nakupovat v lékárně?

Mezi přípravky z lékáren a drogerií existuje velmi výrazná dělící hranice. Je to dáno především jejich rozdílným složením a obsahem účinných látek, které mají prokazatelný pozitivní účinek v působení proti striím.

Krémy z drogerií obvykle obsahují pouze látky promašťující a dočasně vylepšující vzhled kůže, nikoliv však aktivně působící v prevenci strií. Opravdu účinné látky obsahují pouze výrobky, které se dají koupit v lékárnách. Mezi ty nejzásadnější látky patří kyselina hyalurunová a kyselina pantothenová. Prvně jmenovaná kyselina zajišťuje celistvost kůže a patří k nepostradatelným součástem kožního pojiva. Kyselina pantotenová je zase zodpovědná za správné dělení, růst a vzhled kůže. Druhotně se aktivně podílí i na její celistvosti a pevnosti. Neméně důležitou roli hraje obsažená směs minerálních olejů a dalších látek, která je stabilní a má výbornou mikrobiologickou kvalitu. Tyto látky mají velmi nízký alergenní potenciál, neucpávají kožní póry a současně posilují lipidickou vrstvu kůže. Nižší prodyšnost pórů je, v případě strií, výhodná, protože udržuje a podporuje vláčnost mechanicky namáhané kůže a udržuje kůži hydratovanou.

Přípravky zakoupené v drogeriích mají, naproti tomu, buď nevhodný, nebo v lepším případě diskutabilní obsah účinných látek, kvůli čemuž mají na strie velmi slabý nebo dokonce vůbec žádný vliv. Obsažené významné množství makadamového oleje může navíc zkracovat dobu použitelnosti přípravků, pokud není olej dostatečně purifikovaný. Řada výrobků z drogerií musí být silně parfémovaných z důvodu překrytí zápachu, který provází postupné žluknutí obsaženého rostlinného oleje.

Ženy, které hledají opravdu účinné přípravky proti striím, a zároveň očekávají jejich bezproblémové užívání bez nežádoucích vedlejších vlivů, volí raději výrobky z lékáren.

Vyhrajte Elasti-Q® Exclusive tělový krém proti striím!

Jestliže jste těhotná nebo již čerstvou maminkou, v obou případech určitě oceníte tělový krém proti striím Elasti-Q® Exclusive.

Elasti-Q® Exclusive působí proti striím nejen v oblasti bříška, ale také stehen, boků a v dalších problematických partiích. Má velmi příjemnou parfemaci, výborně hydratuje pokožku, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film.

Díky svému složení patří mezi nejžádanější farmaceutickou kosmetiku určenou na problémy se striemi, a to především díky vyššímu obsahu čtyř účinných látek. Víte, které látky to jsou?

a)      Estin, H-pantenol, Kyselina hyronová, Vitamin C

b)      Elastin, D-panthenol, Kyselina hyaluronová a Vitamin E

c)       Elasten, F-panthenol, Kyselina hylonová a Vitamin K

Tři maminky, které správně odpovědí a budou vylosovány, získají Elasti-Q® Exclusive tělový krém proti striím.

Odpověď můžete najít na www.elasti-q.cz.

Odpovědi (včetně vašeho registračního jména na Baby-Café.cz posílejte do 23.2.2014 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy