ADV TOP
ADV LEFT

Rádi byste své rodině vařili zdravěji, ale nevíte jak do toho? Držíte stravovací dietu, máte určité potravinové intolerance a chtěli byste si jídelníček ozvláštnit novými chutěmi? Nebo nemáte jednoduše čas běhat po městě a shánět netradiční suroviny ve specializovaných prodejnách? Vyzkoušejte Zajíce v krabici!

 

Za celou značkou stojí dva lidé, Petra Štastná a její přítel Václav Šašvata. Hledají a vybírají potraviny, které nejsou příliš známé, a přitom tělu prospívají. Pak vše pečlivě zabalí do krásných, designových krabic a posílají svým zákazníkům. Ti dopředu nevědí, co přesně je uvnitř krabice čeká, obsah je až do poslední chvíle tajemstvím. O to větší je pak radost a překvapení z toho, co uvnitř najdou.

Služba funguje od prosince 2013 a za tu dobu si ji oblíbilo více než dva a půl tisíce fanoušků. Krabice skrývaly už takové dobroty, jako je jablečná a cizrnová mouka, umeocet, mandlové máslo, čaj matcha a mnoho dalšího. “Jde v naprosté většině případů o produkty, které se dají sehnat jen ve specializovaných obchodech nebo na internetu. O některých mají lidé jen povědomí, některé možná dříve ochutnali, jiné jsou pro ně naprostou novinkou.“ říká Petra Šťastná.

Při výběru se Zajíci řídí hlavně kvalitou potravin. Volí jen ty přírodní, bez přidaných konzervantů a barviv. Do zásilky navíc přikládají i kartičky s vlastními ověřenými recepty, kde najdete tipy, jak suroviny v kuchyni použít. Také se dozvíte informace o jejich přesném složení a místa, kde se dají nakoupit. Další nápady na zpracování pak najdete i na jejich blogu nebo facebookové stránce, kde si své recepty zákazníci vyměňují.

Cena jedné krabice je 350 Kč včetně poštovného, přičemž její reálná hodnota je oněch 350 korun a více. Objednejte si své Zajíce na www.zajicivkrabici.cz, nebo je věnujte jako dárek svým blízkým. Uděláte si radost a dopřejete navíc svému tělu trochu zdraví. A pokud některé potraviny nejíte? Máte možnost uvést je do poznámky v objednávkovém formuláři. Zajíci se snaží vyjít vstříc i vegetariánům, veganům, lidem na bezlepkové dietě apod. Nejbližší krabička vyjde 14. dubna a objednat si ji můžete pouze do konce března.

My jsme pro vás připravili soutěž právě o dvě dubnové krabičky. Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky. Odpověď najdete i na stránkách www.zajicivkrabici.cz nebo na facebooku www.facebook.com/zajicivkrabici.

1)     Který výrobek vás zatím ze všech vydaných krabiček oslovil nejvíce?

2)    Jaká je minimální reálná hodnota obsahu krabičky?

3)    Jaký výrobek by vám udělal v krabičce největší radost? (Suroviny na pečení, vaření, nebo již hotový výrobek na zdravé mlsání,...?)

Odpovědi (včetně vašeho registračního jména na Baby-Café) posílejte do 10. 4. 2014 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Věnujte, prosím, pozornost pravidlům soutěží na Baby-Café.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy