ADV TOP
ADV LEFT

Chtěla bych vám představit přesnídávkové kapsičky anglického výrobce Nom Nom Kids. Nápad je jednoduchý – kapsičku můžete naplnit jakoukoliv ovocnou nebo řidší masozeleninovou přesnídávkou. Když pak na děti přijde hlad, dokáží si snadno a celkem čistě obsah kapsičky vysát.

 

 

Kapsičky se hodí hlavně při výpravách ven, při cestování, ale samozřejmě je můžete nabalit i starším dětem třeba na výlet se školkou či školou.

Nom Nom Kids se dají používat opakovaně – můžete je doma vymýt ručně, ale vydrží také mytí v myčce.

Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů. Neobsahují ftaláty, BPA ani PVC. Zdravotní nezávadnost byla testována dle platných EU norem. Víčka jsou s průduchy a dostatečně velká, nehrozí tedy spolknutí nebo vdechnutí.

Do každé kapsičky Nom Nom Kids se vejde až 120ml pokrmu. Kapsička vydrží pobyt v mrazáku, takže není problém naplnit si jich čerstvě uvařeným pokrmem více a přebytky si zamrazit.

Kapsičky mají líbivý design, který děti zaujme. Na boku mají průhledné okénko, můžete tak obsah kapsičky kontrolovat.

Na zadní straně kapsičky je pole vhodné k popisování popisovačem, jednoduše si tak označíte, co je uvnitř, případně datum plnění.

Více informací najdete na mém e-shopu NošeníDětí.cz. Nabízíme kapsičky po kuse, ale i ve výhodných větších baleních. Pokud jste chronický ztráceč víček, není problém dokoupit víčka náhradní.

Jak kapsičky Nom Nom Kids fungují v praxi? Podívejte se na video Makytky z látkovky.cz :-)

 

Soutěžíme o sadu 3 kusů kapsiček Nom Nom Kids!

Soutěžní otázka:

Jaký je rozměr kapsičky Nom Nom Kids bez víčka?

1)      105mm x 135mm

2)      105cm x 135cm

3)      10mm x 13mm

 

Odpovědi (včetně vašeho registračního jména na Baby-Café) posílejte do 13.10.2014 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Věnujte, prosím, pozornost pravidlům soutěží na Baby-Café.

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy