ADV TOP
ADV LEFT

Pomalu se ochlazuje a zase to nastane. Na ulici se objeví malí i velcí s nejrůznějšími  pokrývkami hlavy.  Nezřídka se ozve vaše ratolest a s nadšeným výrazem pronese:“ Mami, ta je krásná!“  případně doplní, že: „Takovou bych taky chtěl/a!“ 

 

A vy si jen pomyslíte, že je opravdu hezká a že nechápete, jak někdo může něco takového vymyslet a vytvořit.  Zpravidla to není tak těžké, jak to na první pohled vypadá. Něco vyrobit vlastníma rukama je velice uklidňující a naplňující. Rozzářené nadšené oči  vašeho dítěte a případná pochvala od okolí na jedinečný  model jsou bonusem, co vás zahřeje :-)

Pokud máte chuť něco nového vyzkoušet a nevíte, jak na to, zodpovězte dvě otázky a soutěžte  s námi o tři knihy z nakladatelství Zoner Press Veselé čepičky!  Kniha je plná návodů na pletené čepice, které využijete ve všední den i na karneval ;-)

 

 1. Kolik modelů kniha obsahuje?
 2. Jaké je moto nakladatelství Zoner Press?

 

 

Odpovědi (včetně vašeho registračního jména na Baby-Café) posílejte do 31. 10. 2014 na adresu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Věnujte, prosím, pozornost pravidlům soutěží na Baby-Café.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy