ADV TOP
ADV LEFT

Před čtyřmi lety jsem tady na Baby-cafe.cz představovala nové ergonomické nosítko KiBi. Čas plyne a já si plním další s mých snů. První šátek jsem si pořídila před 12 lety. O něco později jsem je začala prodávat a nabízet na NošeníDětí.cz. Tehdy bylo k myšlence na vlastní značku šátků ještě daleko, ale i to se časem změnilo. Jen byla realizace odložena na neurčito, protože se mi to zdálo jako příliš komplikovaný úkol. Jedna věc je nechat nastříhat a obšít nějakou hezkou látku, jiná věc je navrhnout materiál tak, aby byl příjemný na dotyk, aby byl tak akorát pružný, tak akorát nosný a pohodlný, ideálně klouzal, ale také držel při vázání jednou dotažené, aby byl dostatečně odolný a k tomu měl ještě také všechny potřebné atesty zdravotní nezávadnosti… Zkrátka jsem si na to nevěřila. Ale osud to zařídil jinak, zatřásl s jinak nudnou životní linií a já věděla, že tenhle sen si prostě zrovna teď splnit musím, že se o to musím pokusit a chci to zvládnout.
A tak vám nyní představuji první kolekci českých šátků na nošení dětí Lenire.

Jsou to šátky celobavlněné, tkané náročnější žakárovou vazbou, která ale dovoluje vyhrát si s pružností, nosností a prodyšností. Česaná příze dovede být už po několika málo nošeních velmi příjemná na dotyk. Díky vyšší gramáži jsou vhodné nejen pro miminka, ale zvládnou i neposedná těžší batolátka. Najdete na nich všechny detaily usnadňující vázání – oboustranně založené lemy, středové značky na obou lemech, zkosené konce… Lenire jsou tkány a šity v České republice. A kromě nadnárodního certifikátu zdravotní nezávadnosti Oeko-tex standard 100 třída I, se chlubí také splněním požadavků české vyhlášky č.84/2001 Sb., která upravuje požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

Před těmi 4 lety přinesla soutěž na BC nosítku KiBi štěstí. A tak to zkusíme stejně i u Lenire J Zodpovězte soutěžní otázku, výherci nadělíme 1 šátek Lenire dle vlastního výběru.


Jaká je soutěžní otázka?

Šátky Lenire jsou natkány z:

a) 100% bavlny
b) 90% bavlny, 10% elastanu
c) 100% polyesteru

Nápovědu najdete na www.lenire.cz.

Hodně štěstí!

Věra Kalousková
www.lenire.cz

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy