ADV TOP
ADV LEFT

Matematická beruška je nekomerční projekt, jehož cílem je shromažďovat a šířit užitečné informace pro všechny, jichž se týkají příjímačky na osmileté (částečně i šestileté či čtyřleté) gymnázium.Rádi bychom usnadnili orientaci v situaci dětem i rodičům, v širším pojetí významu stránek pak přispěli k tomu, aby úspěšnost přijetí na osmileté gymnázium nezávisela tolik na finanční situaci a společenském postavení rodiny uchazeče. 

 

 

 

 

 

Nejzajímavější částí stránek je pravděpodobně archiv výsledků přijímaček, který obsahuje, prozatím pro rok 2017, výsledkové listiny a kritéria přijímacího řízení všech státních a většiny soukromých a církevních gymnázií v ČR (osmiletých, šestiletých i čtyřletých).

Dále stránky obsahují informace o organizaci přijímacího řízení a doporučení, jak se připravovat na přijímací zkoušky. Nejnověji jsme také vytvořili přehledný kalendář dnů otevřených dveří pražských gymnázií.

Učitelům může být Matematická beruška užitečná k tomu, aby na ni odkázali rodiče, kteří se potřebují v situaci zorientovat, případně žáky lačnící po přípravě. Jak učitelé, tak rodiče mohou ocenit i odkazy na zajímavé výukové materiály.

Matematická beruška je "rodinný projekt" bez komerčních ambicí. Stránky jsou stále ve vývoji, budeme rádi za jakoukoli odezvu a také za jejich šíření mezi všechny, komu mohou být k užitku.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy