ADV TOP
ADV LEFT

Jak se chovat v roli třetího rodiče? Jak si nastavit vztah s bývalým partnerem toho současného? Jak řešit konflikty? Máme zasahovat do výchovy? Co udělat pro to, aby nevlastní a vlastní děti spolu dobře vycházely? A kde vzít v tak velké rodině prostor sami pro sebe? Pokud vás takové otázky pálí, konečně je tu materiál, který je seriózně a komplexně řeší.


Třetí rodič je platforma lidí, kteří žijí ve vztahu s někým, kdo už má děti.  Jsme parta nadšenců se zkušeností s životem v patchworkových rodinách. Nestačí nám černobílé vzorce zlé macechy nebo obětavé druhé maminky. Víme, co život komponovaných rodin obnáší a nebojíme se otevírat i nepříjemná témata. Stojíme si za tím, že s negativními pocity třetích rodičů je třeba pracovat, ne je zametat pod koberec.

KNIHA TŘETÍ RODIČ


 

Máme mezi sebou profíky na mezilidské vztahy i letité praktiky života s nevlastními dětmi. Na webu a v facebookové skupině zveřejňujeme informace pro nevlastní rodiče, pořádáme semináře a workshopy, točíme videa s příběhy skutečných třetích rodičů, pomáháme a inspirujeme.

Vydáváme jedinečnou knížku, která boří společenská tabu ohledně života s partnerem se závazky. Osobní příběhy, složité otázky, který život s dětmi druhého vyvolává, konkrétní řešení ověřená v praxi. Vybíráme na Hithitu obnos potřebný pro realizaci našeho projektu, v kterém máme tři roky práce, stovky rozhovorů s lidmi ve stejné situaci, desítky rešerší zahraniční literatury - a taky kus srdce. 

Proč to děláme? Chceme, aby co nejvíc třetích rodičů mělo přístup k informacím, které pomohly i nám. Věříme, že i napodruhé se dá založit dobrá rodina, plná respektu, lásky, funkčních vztahů a humoru.

Děkujeme za sdílení a podporu  na Hithitu, pro nás jako komunitu nevlastních rodičů je to moc důležité.

KNIHA TŘETÍ RODIČ

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy