ADV TOP
ADV LEFT
Celkem 197 článků (10 stránek, 20 článků na stránku)
Stránka 1/10

Missorka (3010 čtenářů, 0 komentářů) | 10. 5. 2020 21:09 | téma: REKLAMA

Výběr ideálního auta není pro nás ženy nic jednoduchého. Toužíme po prostornosti, pohodlí, praktičnosti i atraktivním designu. A rozhodně se nespokojíme s průměrem. Proč je sedan pro něžné pohlaví tou správnou volbou a na co se při výběru dívat? 

Missorka (2507 čtenářů, 0 komentářů) | 4. 5. 2020 21:18 | téma: REKLAMA

Havarijní pojištění stále patří k těm, která mnoho řidičů podceňuje. Buď je pro ně moc drahé, nebo si řeknou, že ho nikdy nevyužijí. Pak se ale dostanou do situace, kdy by právě havarijní pojištění velmi ocenili. Kdy ho nejčastěji využijete? Číst dál: V jakých situacích budete rádi za havarijní pojištění?

Hodnocení  

Missorka (3533 čtenářů, 0 komentářů) | 9. 3. 2020 11:03 | téma: REKLAMA

Rodičovský příspěvek prošel v roce 2020 hned několika změnami. Jak je to s přivýdělkem na rodičovské, docházkou dítěte do školky a jak si o rodičovský příspěvek zažádat? V našem přehledu se dozvíte vše, co potřebujete vědět. Ať už máte dvouletého rošťáka, nebo ho zatím nosíte pod srdcem.

Photo by Wesley Tingey on Unsplash

Číst dál: Vše, co potřebujete vědět o rodičovském příspěvku v roce 2020

Hodnocení  

Missorka (4710 čtenářů, 0 komentářů) | 25. 11. 2019 21:25 | téma: REKLAMA

Vánoční trhy v Praze, v Olomouci a v Brně jsou vám málo? Rádi byste zažili něco netradičního? Vydejte se poznat adventní zvyky k zahraničním sousedům a ještě o kousek dál. Víte, kde mají ty nejkrásnější vánoční trhy v Evropě, kde najdete Ježíškův trh a kde advent nezačíná rozsvícením stromečku, ale roztočením pyramidy?

 

Většina vánočních trhů v Česku začíná 29. až 30. listopadu, tedy první adventní neděli, nejen naši zahraniční sousedi, ale i třeba vzdálenější Maďarsko, si sváteční atmosféru chtějí pořádně užít a startují už v polovině listopadu, někteří dokonce ještě dříve.

Co se konce týká, ten většina měst stanovuje na Štědrý den, popřípadě první či druhý svátek vánoční, jen hrstka trhů pokračuje až do Silvestra a ještě pár dní po něm. I tak je ale dostatek času nasát kouzlo Vánoc, zaposlouchat se do koled, ochutnat tradiční pochutiny a zahřát se svařeným vínem. Otázkou teď jen zůstává: „Kde?“
Číst dál: V evropských metropolích se otevírají vánoční trhy návštěvníkům. Kam letos vyrazit?

Hodnocení  

Missorka (4895 čtenářů, 0 komentářů) | 24. 9. 2019 11:22 | téma: REKLAMA

Děti nám přinášejí chvíle plné smíchu, lásky a radosti. Přinášejí s sebou však i starosti, které se promítají jak do výchovy, tak i do rodinného rozpočtu. Asi každý chce svým drobečkům dopřát to nejlepší, ať už se jedná o jídlo, oblečení či hračky. Často nás to však stojí víc, než bychom si představovali nebo si vůbec mohli dovolit. Abychom vám to usnadnili a vaše rodičovství od těchto starostí trošku odlehčili, připravili jsme si pro vás tři tipy, se kterými nákupy zvládnete levně a ještě k tomu i kvalitně.

Číst dál: 3 tipy, se kterými na nákupech pro děti ušetříte stovky až tisíce korun

Hodnocení  

Missorka (5136 čtenářů, 0 komentářů) | 19. 9. 2019 16:13 | téma: REKLAMA

Marsa Alam se řadí mezi nejnavštěvovanější egyptská letoviska. Mnozí turisté, kteří ale do této destinace míří, si neuvědomují, že od proslulých pyramid v Gíze je destinace vzdálena přes 700 kilometrů. Vydat se tak na výlet do Káhiry a okolí zabere minimálně dva dny. Avšak pyramidy nejsou jedinou egyptskou památkou, z Marsa Alam máte dveře otevřené do jiných koutů země.


Číst dál: 5 nejlepších výletů z Marsa Alam aneb Kam vyrazit z oblíbeného egyptského letoviska

Hodnocení  

Missorka (5736 čtenářů, 0 komentářů) | 22. 8. 2019 11:53 | téma: REKLAMA

Letním dnům s příjemnými teplotami zajisté není konec. I na konci srpna nebo v září si v Čechách můžete užít příjemnou dovolenou u vody. Dovolenou v pozdním létě si zde můžete udělat i na víkend.

Číst dál: Prima dovolená u vody

Hodnocení  

Missorka (5913 čtenářů, 0 komentářů) | 30. 7. 2019 8:35 | téma: REKLAMA

V dnešní době lze na trhu najít opravdu velké množství různých druhů podlahových krytin. Je možné si do vaší místnosti pořídit linoleum, plovoucí podlahu či koberec. V tomto článku vám představíme, proč ještě koberce zdaleka z módy nevyšly, a také, že neuděláte chybu koupí kusového koberce.

 

Proč právě koberec?

 

Koberce v interiéru jsou příjemné na dotek a měkké na došlap. Na výběr je obrovské množství typů a druhů, od velmi měkkých s delším vlasem po méně měkké a na výšku nízké. Každý typ koberce také oceníte v jiné místnosti. Potřebujete dětský koberec? Není problém, stačí si vybrat.

 

Věděli jste, že koberec je také ideální povrch, který spolehlivě tlumí hluk? Možná jste někdy zaslechli, když sousedům na ,,plovoučku” něco upadlo, slyšeli jste si přes strop relativně zřetelně, že? Koberce současně zlepšují akustiku, proto se skvěle hodí například do obývacího pokoje, kde se díváte na televizi či posloucháte hudbu.

 

Další příjemnou funkcí koberců je, že pohlcují prach a nečistoty. Nemusíte tedy každý den uklízet podlahu, jako byste možná byli nuceni v případě PVC nebo plovoucí podlahy. Přes to všechno navíc dnešní moderní koberce vypadají stále skvěle a péče o ně není vůbec náročná.

 

Číst dál: Oživte interiér kobercem

Hodnocení  

Missorka (5888 čtenářů, 0 komentářů) | 4. 7. 2019 6:52 | téma: REKLAMA

Uvažujete o dovolené na Maledivách? Pak z úvah přejděte k realizaci, Maledivy jsou skutečně rájem na zemi a turistům nabízí přesně to, co najdete na tolik obdivovaných fotografiích s bungalovy uprostřed průzračného azurového moře. Co vše vás na Maledivách čeká?

Říká se, že Maledivy je nutné zažít, projít a ochutnat, s čímž se nedá jinak než souhlasit. Už při koupi zájezdu zjistíte, že každý resort má svůj ostrov, který je různě velký. Někde tak můžete bydlet na ostrůvku o průměru jen 150 metrů, jinde až dva kilometry. Obavy z nedostatku soukromí proto nejsou na místě, zároveň ale není důvod se strachovat z minima zábavy a aktivit, maledivské resorty nabízí restaurace, bary i sportovní vyžití.

Číst dál: Hydroplán, delfíni i bungalovy na moři. To vše vás čeká v ráji na zemi na Maledivách

Hodnocení  

Missorka (5629 čtenářů, 0 komentářů) | 14. 6. 2019 6:32 | téma: REKLAMA

Milí rodiče a prarodiče! Dopřejte slunce vašim dětem a vnoučatům bez strachu o jejich zdraví. Jedete na dovolenou, k vodě, na kolo, na zahradu, na procházku nebo si chcete dopřát trochu dovádění na dětském hřišti? Čeká vás „malá“ horská túra?

Chrabrou a galantní ochranu v boji proti nežádoucím účinkům nadměrného slunečního záření vám poskytnou členové rytířského „žlutého řádu“ Daylong Kids a Baby.Číst dál: Rytíř Daylong, chrabrý a galantní ochránce dětí

Hodnocení  

Missorka (5594 čtenářů, 0 komentářů) | 5. 6. 2019 10:33 | téma: REKLAMA

Chystáte se se svou ratolestí s přicházejícím pěkným počasím trávit konečně víc času venku? Sluníčko prospívá naší duši, ale o něco méně naší pokožce. Poradíme vám, jak se starat o jemnou dětskou pokožku ve slunečných dnech.  

Missorka (5779 čtenářů, 0 komentářů) | 27. 5. 2019 8:19 | téma: REKLAMA

Dětská kůže je citlivější na škodlivý vliv slunce než kůže dospělého. Proto je třeba ji chránit před spálením ochrannými přípravky určenými právě pro tuto věkovou kategorii. Poradíme vám, jak se starat o jemnou dětskou pokožku v slunečném období.

Žlutá řada značky Daylong je určená pro děti nebo lidi s citlivou pokožkou. Daylong baby SPF 30 je krém určený na ochranu malých dětí do 1 roku a obsahuje výlučně fyzikální filtry, které nepronikají do kůže a zůstávají jen na jejím povrchu. Daylong kids SPF 30 a Daylong kids SPF 50+ jsou tělová mléka určená pro děti od 1 roku. Obsahují chemické filtry, které absorbují energeticky bohaté UV záření a přeměňují ho na energeticky chudší, neškodné. Všechny produkty sluneční ochrany Daylong obsahují UVA i UVB filtry, jsou bez parfému, bez přídavných konzervačních látek a jsou odolné vůči sladké i slané vodě.Číst dál: Sluneční ochrana pro dětskou pokožku

Hodnocení  

Missorka (5760 čtenářů, 0 komentářů) | 22. 5. 2019 12:30 | téma: REKLAMA

Procházíte e-shopy a hledáte něco pro sebe nebo své miminko, ale nejste přesvědčené o kvalitě zboží? Nebo ještě čekáte na výplatu? Ideálním řešením je odložení platby.
Číst dál: Neplaťte dopředu za nechtěné zboží

Hodnocení  

Missorka (6243 čtenářů, 0 komentářů) | 20. 5. 2019 12:11 | téma: REKLAMA

Najdete v ní přes 600 rozplánovaných výletů po naší vlasti – od těch nejznámějších destinací až po místa, o kterých jste nikdy neslyšeli. Přesto stojí za návštěvu. A hlavně, ke všem z nich vás doveze vlak. Stačí si jenom vybrat a vyrazit na romantickou cestu plnou zážitků, objevování a zábavy. 

Missorka (5750 čtenářů, 0 komentářů) | 30. 4. 2019 5:56 | téma: REKLAMA

Dříve jsme jen snili o tom, jak zastavit čas a stárnutí viditelné na těle. To je dnes realita a denní chléb pro plastické a estetické chirurgy. Pokud i vy toužíte po vyhlazení vrásek, nechte si poradit.  

Proč lifting?

Kůže na obličeji postupně během let ztrácí pružnost, zpomaluje se obnova buněk a tvorba kolagenu, který zajišťuje napínání. I proto vznikla metoda vyhlazení vrásek neboli lifting. Obecně jde o napnutí kůže a odstranění jejího přebytku z obličeje. Dnes existuje několik způsobů vyhlazování – o tom, který je vhodný pro vás, se vždy neváhejte poradit s odborníkem.Číst dál: Ještě používáte krémy proti stárnutí? Investujte peníze raději do liftingu

Hodnocení  

Missorka (6194 čtenářů, 0 komentářů) | 16. 4. 2019 11:25 | téma: REKLAMA

Od roku 2010 existuje kategorie nepovinného, ale zdravotní pojišťovnou hrazeného očkování.

A byly to právě vakcíny proti invazivním pneumokokovým onemocněním, které do této kategorie vstoupily jako první. Synflorix je plně hrazenou vakcínou pro všechny kojence, kteří jsou do sedmého měsíce očkováni dvěma dávkami. V České republice již byly Synflorixem očkovány statisíce dětí.

Pokud máte doma nebo ve svém okolí kojence do půl roku věku nebo jste těhotná či těhotenství plánujete,  čtěte pozorně tyto řádky. Je mnoho nástrah, které mohou ohrozit vaše dítě, je mnoho nešťastných náhod, kterým se neumíme bránit. Ale občas jsou i věci, které můžeme pozitivně ovlivnit a radovat se z nich. Vaše dítě může být proti pneumokokům chráněno očkováním, a to bez  nároků na vaše finanční prostředky.Číst dál: Synflorix, pomoc na cestě plné bakterií

Hodnocení  

Missorka (7111 čtenářů, 0 komentářů) | 11. 3. 2019 13:41 | téma: REKLAMA

Je pravdou, že rodinnou dovolenou si zpravidla nejvíce užijí právě děti, a proto, abyste se vyhnuli veškerým případným komplikacím v zahraničí, je vhodné před cestou popřemýšlet zejména o kvalitním cestovním pojištění. V tomto článku vám poradíme, jak pojištění pro děti vybírat a na co si dát pozor při sjednání.

Číst dál: Cestování s dětmi aneb jaké cestovní pojištění pro dítě vybrat?

Hodnocení  

Missorka (6638 čtenářů, 0 komentářů) | 13. 2. 2019 6:23 | téma: REKLAMA

Že se má i v zimě konzumovat ovoce a zelenina, to už jsme si tak nějak zvykli poslouchat. Jenže v zimě se chceme spíše zahřát, a tak nám při pohledu na zeleninový salát nebo čerstvý pomeranč či mandarinku běhá mráz po zádech. Cítíme se tak maximálně na jablko, nějaké oříšky nebo na mrkev a celer do vaření nebo nějaké pomazánky.

Pro všechny, kdo v zimě trpí nechutí na ovoce a zeleninu, máme tipy na vynikající zimní domácí smoothie, díky kterému si uděláte zásoby vitamínů, minerálů a také spousty enzymů a dalších tělu prospěšných látek. Jejich příprava je snadná a možnosti kombinací bohaté. Když ho navíc mírně ohřejete (do 40 °C), bude se vám dobře pít, ale neztratí žádné výživové hodnoty.

Číst dál: Zimní domácí smoothie nakopnou imunitu a zlepší náladu

Hodnocení  

Missorka (6104 čtenářů, 0 komentářů) | 19. 12. 2018 8:21 | téma: REKLAMA

Chcete svým ratolestem nadělit také nějaký smysluplný dárek, který udělá něco pro jejich zdraví, a přitom je bude bavit? Můžete sáhnout třeba po některém z nabízených elektrických kartáčků. Ano, nejsou to už zdaleka jenom dospělí, pro které můžeme na trhu najít velmi pokrokové elektrické zubní kartáčky. Výrobci pamatují i na děti a jsou si dobře vědomi skutečnosti, že ústní hygiena není příliš oblíbenou činností. Přinášíme vám několik užitečných rad, jak dětem osvojit správné návyky čištění zoubků a podíváme se blíže i na elektrické zubní kartáčky pro děti, které zubní lékaři doporučují na celém světě.

 

 

Číst dál: Do nového roku se zdravým a zářivým úsměvem aneb jak dětem osvojit správné návyky čištění zoubků?

Hodnocení  

Missorka (6223 čtenářů, 0 komentářů) | 26. 11. 2018 22:18 | téma: REKLAMA

Dcera známých Anička lyžuje jako drak a váš Pavlík pořád nic. Padá, brečí, protestuje. Přitom jako rodina trávíte v zimě na horách minimálně jeden víkend do měsíce a sami docela slušně lyžujete. Kde jste udělali chybu? Koupili jste snad špatné lyže?

 

Zapomněli jsme zmínit, že Pavlík i Anička mají tři roky. Jistě, často se píše, že to je ten správný věk, kdy je načase postavit dítě na lyže. Ale není tříleťák jako tříleťák, každé dítě je originál. Ostatně zeptejte se svého táty a mámy, nakolik jste vy sami v dětství svými dovednostmi kopírovali odborné brožurky. Je jasné, že to jako rodiče myslíte dobře a bojíte se, abyste něco nezmeškali. Chcete-li, aby se Pavlík naučil lyžovat a sjížděl kopce rád, měli byste vědět, že následující jistě dobře míněná tvrzení jsou sice populární, ale nepravdivá.Číst dál: Výuka lyžování začíná už výběrem lyží

Hodnocení  
Celkem 197 článků (10 stránek, 20 článků na stránku)
Stránka 1/10
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy