ADV TOP
ADV LEFT

Šaty dělají člověka. I školáka! Ať už máte doma malou parádnici nebo budoucího lamače dívčích srdcí, ranní oblékání může být někdy pořádný oříšek. Dětem vůbec není jedno, do čeho je oblékáte. Chtějí se totiž líbit, stejně jako my dospělí. Ale málokterý rodič si může dovolit neustále rostoucím dětem pořizovat nové stylové kousky do šatníku. Poradíme vám, jak stylově děti obléknout i kde parádní kousky pořídit za super ceny.

Inspirace pro školáky i školkaře

Sladit celý outfit dohromady není žádná legrace. A ještě tak, aby to dítku opravdu slušelo a cítilo se dobře, že? Nemusíte si každý den společně lámat hlavu nad šatníkem a ztrácet nervy a čas nad nekonečným vypravováním. Na babyinstyle.cz najdete nejen inspiraci pro dětské outity, ale stylové oblečení pro kluky i holky v každém věku tam také můžete hned pořídit. A co je nejlepší? Vše tam pořídíte za výprodejové ceny!

Tip: Kromě oblečení pro školáky i školkaře tam pořídíte také doplňky, dekorace, plavky i okouzlující panenky My Doll.

Co se právě nosí ve školách?

Až budete shánět nejnovější přírůstky do dětského šatníku, určitě se budou hodit tipy na nejžhavější dětské módní trendy. A co právě frčí?

-          Každá holka udělá ve škole dojem trendy šatičkami. Momentálně se nosí volánkové šaty kombinované se sportovními botami a mikinou. Protože protiklady se přitahují!

-          Kluci zase zazáří ve výrazných košilích s ohrnutým rukávem. Barevné proužky a kostičky jsou zkrátka in. V kombinaci s pohodlnými džíny a teniskami je to jasná trefa do černého.

-          Momentálně jsou v kurzu také potisky všeho druhu. Ať už jsou na tričku, mikině nebo třeba kalhotách, grafické potisky zaručeně sklidí úspěch.

Jak nejraději oblékáte své dítko do školy vy?

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy