ADV TOP
ADV LEFT

Rádi byste potěšili své ratolesti prima hračkami, ale nevíte, které si vybrat? Na trhu objevíte všechny možné materiály, tvary, druhy a provedení, ale vy jste zastánci klasiky? Záleží jen na vás, zda dáte přednost oblíbenému LEGU nebo vsadíte na klasiku a zvolíte hračky z přírodního materiálu – ze dřeva.

Několik výhod hned na úvod

Nesporným pozitivem dřevěných hraček je to, že neobsahují ftaláty – škodlivé látky, které by mohly vašemu dítěti způsobit zdravotní komplikace. Dřevěné hračky pro děti prochází řadou procesů, zajišťujících jejich zdravotní nezávadnost.

 

Sami zavzpomínejte!

Dřevěné hračky jsou kvalitně opracované a dlouho vydrží. Zároveň se jedná o přírodní materiál, který je plně ekologický. Všichni rodiče si s úsměvem na rtech jistě vzpomenete na své dětství, kdy jste si stavěli hrady z dřevěných kostek a jak vás to bavilo. Umožněte i svým ratolestem, aby popustily uzdu své fantazii a postavily si z dřevěných kostiček své království.

 

Moderní LEGO

Máte doma detailistu, který musí mít i ten nejjednodušší výtvor propracovaný do nejmenšího detailu? Pak není co řešit! Právě tohoto malého stavitele nejvíce potěší stavebnice LEGO. Rovněž se jedná už téměř o „evergreen“, i když přece jen v modernějším provedení!

 

S těmito stavebnicemi se vaše ratolesti dokonale vyřádí a vy můžete v klidu uklízet, nebo si dát alespoň krátkou pauzu od náročné rodičovské role. V současné době existuje více než 500 druhů těchto stavebnic. Součástí LEGA jsou nejen dílky všemožných druhů a tvarů, ale pro oživení zde najdete také panáčky a další vychytávky! Už jste se rozhodli?

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy