ADV TOP
ADV LEFT

Liposukce, tedy odstranění tuku z problémových partií těla, patří mezi nejvíce žádaná ošetření estetické medicíny. Dnes je trendem bezbolestná laserová liposukce, kterou můžete podstoupit v lokální anestezii a ihned po zákroku odejít domů.

Klienti nejčastěji vyhledávají liposukci boků a stehen, břicha, zad, paží, podbradku, lýtek a kolen či Venušina pahorku. Ať už dáte přednost kterékoliv z nich, díky bezbolestné liposukci SlimLipo můžete počítat s hojením rychlejším až o 79 procent. Navíc je u ní zaznamenáno o téměř 90 procent méně pooperačních komplikací a revizí.

Tím však výhody laserové liposukce nekončí. Při ošetření Vám specialista zároveň vyhladí pokožku, která se následně nedeformuje a nevyžaduje další zákroky. Navíc, díky ohebnému hrotu se laserová liposukce hodí i pro menší partie, například podbradek. (Pevný dlouhý hrot používaný u jiných liposukcí tak široký záběr nemá.)

Šetrnou laserovou liposukci můžete podstoupit v lokální anestezii, a to až u 2 oblastí najednou (například břicho a paže; břicho a záda), takže se vyhnete celkové anestezii. Patentovaná laserová vlna přístroje SlimLipo míří přesně: při liposukci zlikviduje pouze tuk, zatímco „netukové“ buňky ignoruje. Tato metoda je proto velmi bezpečná. V porovnání s jinými metodami je SlimLipo až třikrát rychlejší, takže ji s mírnou nadsázkou stihnete i v pauze na oběd.

Kosmetické metody jsou obvykle ztrátou peněz a času

Chcete-li svůj problém s nadbytečným tukem v problematických partiích těla vyřešit doopravdy, vyberte si metodu bezbolestné liposukce SlimLipo z rukou lékaře. Je až 10x účinnější než neinvazivní metody odstraňování podkožního tuku. Skutečně zaručí, že se vaše ochablé paže, břicho nebo silná stehna stanou minulostí.

„Ledování tuku“ a jiné kosmetické metody nejsou liposukcemi v pravém slova smyslu, protože dokážou zredukovat tuk jen minimálně. V konečném důsledku za ně vydáte příliš mnoho peněz, aniž byste se dočkali velkého efektu po jednom ošetření.

Co se děje při laserové liposukci

Laserovou liposukci můžete podstoupit od 18 let, jste-li celkově zdrávi. Vhodnost ošetření konzultujte s lékařem, stejně jako jeho rozsah, z něhož se odvíjí i výsledná cena.

Laserová liposukce většinou zabere jednu hodinu a provádí se ambulantně. Lékař Vám nejdříve podá roztok pro lokální znecitlivění. Po celou dobu zákroku tak budete při vědomí. Nejvýše pocítíte mírné štípnutí, při ošetření už však nic kromě tepla, které vyvíjí laser.

Ošetření je velmi šetrné, protože se při něm netrhá tuk jako při tradiční liposukci, a většinou se příslušná oblast těla rychle zahojí. Pacienti cítí jen mírnou nebo žádnou bolest a ihned se vracejí do zaměstnání. Pouze sport a náročnější aktivity se omezují a několik dní je třeba nosit kompresní prádlo.

Výsledky jsou však skvělé – prohlédněte si například video dokumentující Adamovu laserovou liposukci břicha. Máte-li dojem, že tato metoda vyřeší i Vaše problémy, neváhejte a kontaktujte Brandeis Clinic, kde se Vás ihned ujme vyškolený personál.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy