ADV TOP
ADV LEFT

V září svou ratolest vypravíte do první třídy? Pak je nejvyšší čas začít dávat dohromady školní výbavu. Budete toho kupovat víc než dost a vaši peněženku určitě potěší, když nebudete vše kupovat najednou a na poslední chvíli. Co všechno bude váš prvňáček potřebovat?

Nejdůležitější položka? Rozhodně batoh!

Největší pozornost je třeba věnovat výběru školního batohu, který bude váš školák nosit na zádech každý den. Dejte si pozor, aby měl pevná vyztužená záda, nastavitelné polstrované popruhy a aby se vašemu dítko pohodlně nosil.


Penál a spol.

Další důležitou položkou na seznamu školních potřeb jsou samozřejmě školní penály. Volte takový, ve kterém se váš prvňáček dobře vyzná. Ideální je velký prostorný jednopatrový penál.

Tip: Psací a výtvarné potřeby pořídíte v Papírnictví Pavlík – kromě klasických potřeb jako jsou tempery, pastelky a tužky tam najdete i netradiční vychytávky. Zkuste dětem pořídit třeba prstové barvy nebo vodou rozmývatelné akvarelové pastelky.

Do penálu samozřejmě patří psací potřeby - pastelky (velmi oblíbené jsou ty trojhranné, které se dobře drží, tužky, ořezávátko, guma, nůžky s kulatou špičkou, pravítko a pero. Podrobnosti týkající se psacích potřeb by vám měla dodat škola.

 

 

 

 

 

Výtvarné potřeby

Vodovky, tempery, voskovky, křídy, plastelína, deska na modelování, lepidlo, kelímek na vodu, štětce, zástěra – to všechno by mělo být v podepsaném kufříku.

 

 

A co dál?

Dále budete potřebovat samozřejmě sešity (počet a specifikace určuje škola), desky na sešity, obaly, desky na písmenka, papírové hodiny, pytel na tělocvik, bačkory, krabičku na svačinu, lahev na pití, ručník, kapesníky, toaletní papír.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy