ADV TOP
ADV LEFT

Týden ve školce, dva týdny doma. Je vám to povědomé? Podzimní nástup dětí do kolektivu vypadá v mnoha rodinách stejně. Zkuste to letos změnit! Všechny rýmy a kašle, které kolují na hřišti, v tramvaji nebo v obchodě, přeci doma nepotřebujete!

Nejjistější je vsadit na prevenci a jednoduše získat před všemi virózami náskok. Na pomoc si vezměte Kitl Smrkáček. Novinka, která letos na jaře vstoupila na trh, je v BIO kvalitě a účinně využívá síly přírody. Mladé smrkové výhonky, ze kterých je tento sirup vyrobený, lidé od pradávna využívali v lidovém léčitelství. Smrkové výhonky uvolňují dýchací cesty, rozpouští hleny a také usnadňují vykašlávání.
Účinné látky obsažené ve Smrkáčku byly dlouho předmětem vědeckého zkoumání. „Odborníci z Výzkumného ústavu potravinářského Praha dělali několikaletý výzkum blahodárných účinků látek obsažených ve smrku. A protože je výsledky zaujali, chtěli své poznatky přenést do praxe,“ vysvětlil Jan Vokurka, ředitel společnosti Kitl, jak nový sirup vlastně vznikl. Firma Kitl je výrobcem stále populárnějších zdravých bylinných a ovocných sirupů. Proto se zpracování BIO sirupu Smrkáček ráda ujala. „Navíc máme téměř všichni ve firmě malé děti a sami víme, jak dokáží dát opakované virózy rodičům zabrat,“ dodává Jan Vokurka, táta tří malých kluků.

Kitl Smrkáček BIO doporučuje naředit vodou a podávat dětem jako sirup. Také ho lze dávkovat neředěný po lžičkách. Voní šiškami, lesem a jehličím a má velmi lahodnou chuť.

Pokud raději sirupy střídáte, můžete spolu se Smrkáčkem pořídit i Meducínku. To je oblíbený medicinální sirup doporučovaný v období chřipek a nachlazení. Složky, které obsahuje, pomáhají posilovat přirozenou obranyschopnost organismu. Meducínku lze užívat jak v období nemoci, tak preventivně, aby se nemoci předešlo. Obsahuje Propolis, vitamín C a výtažky ze 4 léčivých bylin.

 

Zázvorový sirup pro děti i dospělé

Mnozí dospělí nedají v zimním období dopustit na zázvor. A není divu. Indická a čínská medicína využívají zázvor k léčení už několik tisíc let. Lidoví léčitelé jej doporučovali při nachlazení a kašli. Pokud vás nebaví ho každý den strouhat nebo nevěříte kvalitě supermarketových surovin, můžete použít Zázvorový Syrob Kitl. Vyrábí se za studena, z čerstvého, ručně lisovaného kořene zázvoru v BIO kvalitě. Díky šetrnému procesu je Syrob Zázvorový nejen chutný, ale i bohatý na zdraví prospěšné látky. Specifická chuť zázvoru je v tomto Syrobu velmi jemná a nevadí ani dětem, které jinak tuto úžasnou bylinu obcházejí obloukem.

Rodiče si mohou horký zázvorový nápoj obohatit o kapku alkoholu. Zázvorový Syrob pak dostává úplně nový rozměr. Ovšem sirupem, který si s alkoholem rozumí naprosto nejlépe, je Syrob Višňový. V kombinaci s griotkou a horkou vodou je nepřekonatelný.

Výrobky Kitl koupíte i z domova na eshopu Kitl.cz. K dostání jsou ale i ve zdravých výživách, prodejnách BIO potravin a lékárnách.
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy