ADV TOP
ADV LEFT

Co snese a potřebuje dětská pokožka? Na trhu je spousta dětské kosmetiky a najít to, co právě vašemu miminku bude vyhovovat, není úplně snadné. Spousta maminek se snaží najít odpověď na stále stejné otázky. V čem koupat? Čím mazat? Co na opruzeniny? Čím chránit před sluníčkem?

V prvé řadě je potřeba říct, že jiné potřeby má novorozeně, jiné batole nebo větší dítka. Obecně rovněž platí, že maminky obvykle dávají přednost kosmetice bez parfémů, barviv či konzervačních přísad. Oblíbená je proto Weleda v bio kvalitě. Z dalších značek lze zmínit např. Klorane Bebe. Tato značka nabízí kvalitní kojenecké hydratační krémy, zásypy i kojenecké oleje.

Mezi osvědčené přípravky pro péči o dětský zadeček je Rybilka, která je cenově přijatelná a při pravidelném používání vždy spolehlivě chrání před opruzeninami. Dětský zadeček ocení rovněž jemnou a vyváženou péči krému Bepanthen, který nejen desinfukuje zarudlou pokožku, ale také hojí drobná poranění a odřeniny od plínky.

Náročné maminky mají v oblibě přípravky značky Sebamed, kosmetiky se zvláště šetrným složením pro kojeneckou pokožku. V řadě Sebamed najdete jak kojeneckou pěnu do koupele, mycí emulzi, tak extra jemný kojenecký krém.

Pokud vás téma dětská kosmetika zajímá, doporučujeme vám přečíst si článek maminky Klárky na blogu Lékárny.cz.

Kde dětskou kosmetiku nakupovat?

Existuje řada míst, kde lze dětská kosmetika nakupovat. Pokud však nemáte času nazbyt, můžete zvolit i online prodej. V rámci vánoční kampaně Lékárna.cz ji najdete i mezi tipy na dárky. Navíc, pokud si kliknete v betlému na jakoukoli postavičku, získáte k nákupu slevu, dopravu zdarma či malý dárek v podobně elektronického kupónu, který můžete při nákupu uplatnit. Přejeme vám spoustu zábavy a šťastnou ruku při výběru!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy