ADV TOP
ADV LEFT

Když během horkých dnů ani v noci teploty neklesnou pod dvacítku, obvykle se pak ráno budím s pocitem, že mám přes hlavu přetažený pytel. A že ho neodstraním ani za pomoci hodně silného kafe. Chtělo by to na probuzení spíš něco osvěžujícího. Ledové nápoje ale nepiju, ty paradoxně přinutí tělo spustit zahřívání, takže jsem se musela porozhlédnout po něčem úplně jiném. A tou správnou volbou pro nadcházející letní sezonu se ukázal být… sprcháč.



Málokterý kosmetický výrobek máme ve svém nákupním košíku častěji než sprchový gel. Takzvaný „sprcháč” kupujeme tak často, že bychom klidně zvládli vyzkoušet vše, co nám drogerie v poličkách s tímhle sortimentem nabízí. Jenomže to bychom taky častokrát šlápli pořádně vedle. Je proto lepší sáhnout po osvědčené a vyzkoušené variantě. A pro mě to budou letos v létě sprchové gely Rexona – můj tajný tip na skutečnou ranní vzpruhu.

Ze čtyř druhů pro ženy, které mají v téhle řadě v nabídce, jsem si domů odnesla dva – aloe s mentolem a modrou mořskou trávu. U první varianty mě nalákalo doslova synonymum pro osvěžení – mentol (který je skutečně i jednou ze složek gelu). A ten druhý asi hlavně proto, že má v názvu slovo „moře”. No neberte to. Klidně ale můžete zkusit i divokou orchidej a jednu variantu pro aktivky, Active+. Jednotlivé vůně jsou dost různorodé na to, aby si vybral opravdu každý.

Jedna věc je ale pro všechny společná. Gely jsou vytvořené tak, aby poskytly skutečné osvěžení. Aby nás po ránu doslova nakoply energií. Poprvé jsem je zkoušela po částečně probdělé noci (nad koncem fakt napínavého seriálu) a musím uznat, že jsem ze sprchy vyšla úplně znovuzrozená. Jak Venuše z mořské pěny. A tu umí tenhle sprcháč vytvořit vážně v ideální kvalitě – dostatečnou a jemnou.

 

Sprchové gely Rexona se nabízí ve dvou velikostech – menší 250 ml balení je určené třeba pro ty, které rády střídají různé vůně. A cenově výhodnější 400 ml balení ocení spíš ty z vás, které se radši držíte svého výběru. Nebo máte větší spotřebu. Moje spolubydlící například spotřebuje sprcháč dvakrát rychleji, než já. Takže jí bych určitě koupila ten větší. A vlastně ho koupím příště i sobě. Jak to tady pro vás tak píšu, zatímco se venku teploměr chystá překonat třicítku, úplně jsem dostala chuť, dát si dneska ještě jednu sprchu.

 

Užijte si léto, svěžest a čistotu. S Rexonou.





Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy