ADV TOP
ADV LEFT

Dětská kůže je citlivější na škodlivý vliv slunce než kůže dospělého. Proto je třeba ji chránit před spálením ochrannými přípravky určenými právě pro tuto věkovou kategorii. Poradíme vám, jak se starat o jemnou dětskou pokožku v slunečném období.

Žlutá řada značky Daylong je určená pro děti nebo lidi s citlivou pokožkou. Daylong baby SPF 30 je krém určený na ochranu malých dětí do 1 roku a obsahuje výlučně fyzikální filtry, které nepronikají do kůže a zůstávají jen na jejím povrchu. Daylong kids SPF 30 a Daylong kids SPF 50+ jsou tělová mléka určená pro děti od 1 roku. Obsahují chemické filtry, které absorbují energeticky bohaté UV záření a přeměňují ho na energeticky chudší, neškodné. Všechny produkty sluneční ochrany Daylong obsahují UVA i UVB filtry, jsou bez parfému, bez přídavných konzervačních látek a jsou odolné vůči sladké i slané vodě. 

Ochranný přípravek je třeba nanést 20 - 30 minut před pobytem na slunci a nechat ho dobře vstřebat. U dětí, které budou běhat bez plenky nebo plavek, je třeba natřít i oblast mezi nožičkami. Přípravek naneste v dostatečném množství, aby se nesnížila jeho ochranná schopnost. Po koupání ve vodě, po sprše či utírání ručníkem, při zpocení je potřeba přípravek někdy opakovaně natřít, proto si s sebou na výlet vždy vezměte i balení přípravku.

Děti do 3 let by se neměly opalovat vůbec a v čase nejintenzivnějšího záření mezi 11:00 a 15:00 hodinou by neměly být na přímém slunci děti ani dospělí. V tomto čase je vhodné vyhledávat stín a také se chránit přiměřeným oblečením, pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi.

Značka Daylong je na trhu už více než 25 let a díky jeho kvalitě je mezi dermatology a pediatry doporučována jako značka č. 1* ve sluneční ochraně.

Daylong kromě dětské řady ve žlutém provedení poskytuje široké spektrum přípravků pro celou rodinu. Informujte se o výběru toho správného produktu pro vás i vaše nejmenší přímo v lékárně nebo podrobnější informace najdete také na https://www.galenoderm.com/produkty.html.

______________________________________________________________________________________

*Zdroj: Agentura AKO kvantitativní reprezentativní průzkum – dermatovenerologové a pediatři v České republice a na Slovensku, 09/2017.

             

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy