ADV TOP
ADV LEFT

Výběr ideálního auta není pro nás ženy nic jednoduchého. Toužíme po prostornosti, pohodlí, praktičnosti i atraktivním designu. A rozhodně se nespokojíme s průměrem. Proč je sedan pro něžné pohlaví tou správnou volbou a na co se při výběru dívat? 


 

Photo by Gustavo Spindula on Unsplash 

 

Bezpečnost na prvním místě 

Nejen u sedanu, ale u všech typů karosérie, se vyplatí investovat do novějších modelů. Moderní auta jsou totiž vybavena špičkovými digitálními pomocníky, kteří mezi sebou vzájemně spolupracují a s pomocí řady kamer, radarů a senzorů se starají o vaši bezpečnost i komfort. Řízení vám nejen ulehčují, ale také vás motivují k lepší jízdě. Je-li to nutné, zvládnou dokonce napravit vaši nepozornost nebo zabránit chybě při řízení. Kdy? Například když při odbočování přehlédnete auto v protisměru nebo potřebujete pomocnou ruku při vyrovnání smyku.   

 

Užijte si jízdu naplno 

Sedany se pyšní perfektní aerodynamikou a vynikajícími jízdními vlastnostmi, které obzvlášť oceníte na dlouhých trasách. Pokud ráda sem tam pořádně šlápnete na plyn, jízdu v sedanu si zaručeně užijete. A parkování? To už s moderními senzory nemůže být ani jednodušší.  

 

Elegantní a stylový 

Snad jen u sedanů dokázali výrobci dokonale skloubil uhlazenost, atraktivní vzhled a pohodlí. Stejně jako vaše oblíbené „malé černé“ se vám tohle auto jen tak neokouká a za všech okolností se v něm budete cítit báječně. 

 

Na co si dát pozor při koupi ojetiny?  

Nákupem auta v bazaru můžete výrazně ušetřit, ale také se pěkně napálit. Buďte opatrná a ojeté auto kupujte nejlépe přímo od prvního majitele vozu nebo si minimálně nechte ukázat servisní knížku. Věnujte čas i studiu informací o konkrétním modelu. Projděte si auto-moto diskuze a přečtěte si, jaké jsou nejčastější poruchy daného vozu a podobně. Rovnou si také spočítejte, kolik by vás ročně stálo povinné ručení u konkrétního auta. S online kalkulačkou vám to zabere sotva pár minut. Ať už kupujete nové, nebo ojeté auto, vždy se s ním projeďte. Vyzkoušejte všechny rychlostní stupně, couvání i ovládací panel.

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy