ADV TOP
ADV LEFT

Ne, nebude to výcuc z knih krále Vaška Klausovic, to bych Vám nemohla udělat :)...

Jdu moc poděkovat všem lidem, ze kterých se spousta již pravidelně opakuje. Je to více jak rok, co jsem se zeptala sestřiček na odběrech v nemocnici, jestli nepotřebují malé hračky pro statečné malé pacienty za tolik nepříjemné odběry.

Myšlenka se ujala a začátkem června ponesu jubilejní desátou várku. Várkou myslím skoro plnou velkou modrou tašku Ikea. Je vás tolik, co stále posíláte obálky, balíky, nosíte do krámku na Proseku, nebo mi je při setkání v sáčku předáte. Poctivě co 6 týdnů hračky přetřídím, ty větší odnesu do nemocniční herny ( kde se bohužel hodně ztrácí, takže při další návštěvě je tam chabých 20% z toho, co jsem donesla ) a ty maličké s kartičkami, samolepkami, tetovačkami apod. si vezmou sestřičky.

Nyní budou hračkové žně. O prázdninách hračky nenosím, protože spousta dětí odjede na prázdniny a maminky vyčistí jejich pokojíky. Tedy hraček touto dobou bývá dostatek. Ale během roku je situace opačná a BC hračky se opravdu hodí :)

Kdo se tedy potřebuje zbavit titěrností doma překážejících a povalujících se, velmi ráda se jich ujmu a předám je tam, kde ještě udělají radost a vykouzlí úsměv na tváři.

Za odběry se dávají: malé hračky z kindervajíček, gougouni, kartičky všech druhů od Angry Birds po Šmouly, samolepky ze všech rozličných supermarketů, tetovačky a magnetky z Kostíků, Petschopáci, Gormiti, různé malé figurky, přívěšky na klíče, náramky, korále apod.

Vetší hračky (plyšáci, větší autíčka, stavebnice...) jak jsem již výše psala také najdou uplatnění. Pár se jich dostane přímo do ordinací, ostatní putují do herny, kde ale kvapem mizí. Nicméně alespoň na chvilku děti potěší.

Proto máte-li zájem, můžete hračky zasílat na adresu:

SuperOhoz, Chotovická 10, 182 00 Praha 8

nebo zanést a předat prodavačce do stejnojmenného obchodu (sekáče)  na Proseku, komplex Jizerka, hned vedle Penny, Jablonecká 423, Praha 9. Po-Pá 10-18 hod, sobota 9-12. O svátcích je zavřeno

Moc všem ještě jednou děkuji a tady ukázka co budu předávat příští týden... kdo si najde svoje hračky :)))PS: hračky počítám budu nosit ještě 13 let co 6 týdnů, tak myslím není nutno spěchat na poštu s balíčkem. Ideální je střádat, ať se zbytečně často nesponzoruje pošta.

Díky.

Gejby

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy