ADV TOP
ADV LEFT

Opět přicházíme s prodejem Zrnkalendářů (kalendářů, výtěžek z prodeje kterých půjde na Zrnka) na rok 2014. Jde o již čtvrtý ročník kalendářů.  Nabízíme osvědčené formáty  - nástěnný, rodinný plánovací a stolní kalendář. Letos se opět vracíme s "hláškami" do stolního kalendáře. Letos to ovšem nebudou hlášky dětí, ale glosy zajíčka Svena Jansona.

Tento rok jsem při výběru fotek do kalendářů využila Fotoprojektu 52/2013, který již druhým rokem funguje na Baby-Café. Shází se tam fotografky (a fotografové), kteří jsou hlavně a především zapálení pro fotografování. Zapojit se může kdokoliv s jakýmkoliv vybavením.  Na každý týden je vyhlášeno téma a každý se snaží ho nějak splnit a zveřejnit na to téma svou fotografii. Je naprosto úžasné, jak každý téma zpracovává po svém. Jak každý ukazuje jiný úhel pohledu. Velké díky proto letí všem, kteří se zapojili do Fotoprojektu (ať už se přímo jejich fotky objeví v Zrnkalendáři nebo nikoliv).

A obrovské díky letí k -pixien- , která má celý Fotoprojekt na "svědomí" a stará se o něj. Její práce, společně se Školou perfektní fotografie je na výsledných fotografiích opravdu znát. Za to jim patří veliký dík.  

No a teď již ke kalendářům.

Nástěnný kalendář - velikost A3. Kalendář plný opravdu nádherných fotografií ve velké velikosti.  Rodinný plánovací kalendář - velikost A3Tento kalendář je velmi oblíbený. Obsahuje 6 kolonek (takže je vhodný i pro velké rodiny). Snadno se dá zapsat poznámka ke každému dni. Obsahuje jak české, tak slovenské svátky, ale také měsíční fáze.    

No a nakonec stolní kalendář. Určitě je potřebný pro každou domácnost či kancelář.  Obsahuje české jmeniny a významné slovenské svátky a také měsíční fáze. Věřím, že společně s naším stolním kalendářem a Svenem Jansonem s Vámi bude dobrá nálada po celý příští rok.  Cena za každý kalendář je 399,- Kč (+58,- Kč poštovné).

Celý výtěžek (tj. po odečtení nákladů na tisk) zůstává plně na účtu Zrnek. Každý si můžete vybrat účel, na který chcete prostřednictvím Zrnkalendářů přispět.

Letos můžete přispívat na:

Dlouhodobé projekty č.ú. 3789354095/5500
Klárka - č.ú.: 3789354095/5500, VS 180606
Makulka - č.ú.: 3789354095/5500, VS 160505
Daník - č.ú.: 3789354095/5500, VS 100408
Juliánka - č.ú.: 3789354095/5500, VS 201207
Sára a Kubík - č.ú.: 3789354095/5500, VS 111
BabyKlokánky - č.ú.: 3789354060/5500.

Objednávky zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nebo zde na Baby-cafe do SZ Lucce73.  

Díky všem, kdo se rozhodnou si kalendář zakoupit a pomůže nám tak v dobré věci.    

Vůbec chci poděkovat všem, kdo zachovává Zrnkům přízeň. Jen díky Vašim darům můžeme pomáhat dál. A že toho i za ten letošní rok nebylo málo...

V rámci projektu BabyKlokánci jsme pořídili 2 nemocniční odsávačky mateřského mléka - a to do Českých Budějovic a k Apolináři (v obou nemocnicích fungují i naše podpůrné skupiny pro maminky), také se věnovalo spousta čepiček, povlečení apod. v celkové hodnotě 84.588,30 Kč.  Velký podíl na vybraných financích mají i DMSky a daňové přiznání s BabyKlokánky a my budeme velice rádi, když nám i nadále budete takto pomáhat.

Sáře a Kubíkovi se uhradily faktury na asistenci a zdravotní pomůcky v celkové částce 68.991,- Kč. O tom, jak to teď se Sárinkou a Kubíkem vypadá jste se mohli nedávno dočíst v článku tady na Baby-café.

Daníkovi byly uhrazeny faktury za asistenci, léky, doplňky a zdravotní pomůcky v celkové hodnotě 15.754,- Kč. I u Daníka je spousta novinek, které můžete sledovat jak v článcích zde, na Baby-Café, tak na blogu, který píše jeho maminka.  

Makulka - Makulka už je ve druhé třídě. Je strašlivánsky šikovná a ve škole se jí daří. Makulce jsme v tomto roce zakoupili krycí materiál a rukavičky v hodnotě 11.809,50 Kč. Určitě se také brzy dočkáte článku o tom, jak se Maku aktuálně daří.

Z Klárky je prvňačka. Strašně se snaží, i když škola pro ní jistě musí být velice namáhavá (co si budeme povídat - škola je namáhavá i pro zdravé prvňáčky, natož pro "naše zrnkové" děti). Ve škole se jí líbí. Klárce jsme uhradili faktury na asistenci a doplňky k vozíku k v celkové hodnotě 7.499,- Kč.

A poslední... Juliánka.... O tom, co je u ní nového jsme se mohli nedávno dočíst na Baby-Café v článku. Letos zatím nečerpali žádné peníze, šetřili na autosedačku, jejíž pořízení akorát zařizujeme. Juliánce bude brzy šest let, je strašně šikovná a usměvavá holčička.  

Ještě jednou díky za sebe, za Zrnka, za všechny "zrnkové" děti a BabyKlokánky.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy