ADV TOP
ADV LEFT

Před rokem a kousek jsem psala článek o tom, že se nám podařilo projít schvalovacím procesem pro dárcovské sms – tzv. DMS.  Po roce fungování přicházím se zprávou, jak se nám dařilo – a nebylo to vůbec špatné!

Projekt byl zahájen na začátku října 2012. Od té doby se nám do konce října 2013 prostřednictvím DMS podařilo získat 14 715 Kč! V lednu jsme se potom zapojili do projektu „Daňové přiznání pomáhá“, kde jsou dárcovské sms zasílány za použití online kalkulátoru daně z příjmu, a i tam jsme byli úspěšní – 25 434 Kč. Celkem tedy na účet BabyKlokánků přiteklo tímto způsobem naprosto úžasných 40 149 Kč.

 

Další finanční prostředky získáváme přímo od dárců a nemalou část příjmu tvoří už tradičně prodej kalendářů.

Během roku se samozřejmě snažíme sbírku průběžně čerpat. Letos už za sebou máme dva velké nákupy – pro nemocnice v Českých Budějovicích a v Praze U Apolináře jsme zakoupili nemocniční odsávačky mateřského mléka Medela Symphony, každou v hodnotě téměř 40 000 Kč.

A protože se rok s rokem sešel a mnohým z nás (včetně mě) už vypršela roční DMS, přidávám znovu návod jak na to, pro ty, které se opět chtějí zapojit. Je to opravdu jednoduché:

 • Stačí zaslat SMS ve tvaru DMS BABYKLOKANCI na tel.číslo 87 777. Cena služby je 30 Kč.  Z toho 27 Kč půjde přímo na náš účet.
 • Je možno také využít roční pravidelnou podporu, a to zasláním SMS ve tvaru DMS ROK BABYKLOKANCI na tel.číslo 87 777. Cena této služby je 12 x 30 Kč, z toho 12 x 27 Kč půjde na náš účet. K platbám dochází pravidelně, a to vždy jednou za 30 dní od zaslání první dárcovské SMS. Služba DMS roční podpory se dá zdarma deaktivovat zasláním SMS ve tvaru: DMS STOP BABYKOKANCI nebo DMS STOP ALL na telefonní číslo 87 777.

 

Veškeré podrobnosti o této službě můžete najít na stránkách Dárcovké SMS.  Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.   

V budoucnu budeme z každé DMS dostávat 28,50 – mobilní operátoři se vzdali svého podílu, kterým financovali náklady na tyto sms, ve prospěch projektů.

Všem, kdo pravidelně příspívají, moc děkujeme, a já doufám, že za rok tady budu psát článek s ještě lepšími čísly.

Gedžitka

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy