ADV TOP
ADV LEFT

Z Makulky už je slečna, 16. 5. 2014 oslaví již své deváté narozeniny. Díky Zrnkům, vám všem, kteří Makulce pomáháte, dostala o pár dní dříve ten nejkrásnější dárek a má z něj neskutečně obrovskou radost. Už jako malá, moc ráda Maku jezdívala na tříkolce, později na malém kole s balančními kolečky. I když pomalu, tak roste a letos jsme stáli před otázkou: „A co dál?“ Po několikatýdenní úvaze, přemýšlení, pátrání a Makulčině nepřekonatelnému strachu z jízdy na kole bez balančních koleček, jsme dospěli k závěru, že pro ni bude nejvhodnější a nejbezpečnější Juniorská tříkolka od firmy Loped.

Tříkolka je naprosto úžasná a díky Zrnkům ji Makulka má i s takzvanou třístupňovou paletovou převodovkou, díky které Maku nejen tříkolku ušlápne, ale může ji i zabrzdit pro ni nepostradatelným zášlapem dozadu. Ani na malém kolečku či dětské tříkolce nedosáhla na ruční brzdu, natož, aby ji zvládla zmáčknout a zabrzdit. Tříkolka je vybavená i měkčím sedátkem, odrazkami a zpětným zrcátkem pro Maklučinu bezpečnost při jízdě. A v neposlední řadě důležitosti pro tu naši slečnu: je FIALOVÁ!

Makulka o tříkolce do poslední chvíle nevěděla, o to krásnější byl pohled, když jsem ji dovezla ze školy a ona tříkolku uviděla. Ví, že ji má díky Zrnkům a všem za ni moc děkuje.

Na tříkolce si je mnohem jistější, než si byla na kole s balančními kolečky. Moc si pochvaluje, jak jí pěkně rychle jezdí. Zatím jezdila jen u nás v ulici, ale už si plánuje, že se projede po vesnici a možná to na tříkolce půjde i k lesu.

Děkujeme Zrnkům nejen za tříkolku, ale i za pořízení ošetřovacích materiálů.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy