ADV TOP
ADV LEFT

Jednoho prosincového dne roku 2011 jeden zrníčkující (a s největší pravděpodobností čtoucí náš blog) človíček přeposlal mou mailovou adresu paní Mazancové alias Missorce. Zanedlouho jsem od ní dostala stručný, ale krásný mail. Představila mi v něm projekt Zrnka a nabídla pomoc.

 

Byla jsem v šoku (v dobrém slova smyslu) a draly se mi slzy do očí. Někdo nám nabízí pomocnou ruku, aniž bych o ni sama žádala? Na poměry v naší zemi mi to přišlo neslýchané. Myslela jsem, že lidé, kteří jsou ochotni nezištně pomáhat, aniž by nás znali, u nás snad ani nežijí. Jak jsem se mýlila!!!

 

Tenkrát, před Vánocemi 2011 mi bylo zle. Hodně zle. Byla jsem strašně unavená, měli jsem za sebou dva vyčerpávající roky přistavování a rekonstrukce našeho domu se dvěma Sanfilippo dětmi, z nichž jedno celé dny křičívalo  a nespalo. Byla jsem stále smutná ze ztráty našeho třetího dítěte a již znovu těhotná, trpící neskutečnými nevolnostmi vyžadujícími hospitalizaci, a zároveň ve stresu, zda bude naše další děťátko v pořádku…

 

Právě v toto náročné období jsme byli nejdříve zařazeni do krátkodobých, posléze do dlouhodobých zrnkových projektů.

 

Od té doby se hodně změnilo - narodila se nám zdravá Anička, Sárinka s Kubíkem vyrostli, nemoc je hodně změnila (hlavně Sárinku), ale žije se nám lehčeji. A to také díky Vám, kteří na nás myslíte, (přestože se ozývám tak sporadicky), posíláte zrníčka dětem na účet, kupujete zrnkakalendáře, píšete krásné a povzbudivé komentáře k článkům o Sárince a Kubíkovi. Prostě Vám, jež nám držíte palce. Vaši podporu cítíme, velmi si jí vážíme a děkujeme Vám z celého srdce.

 

 

Vzhledem k tomu, že tento článek má být - řekněme – bilanční, dovolte, abych shrnula veškerou pomoc, které se nám díky Vám za ty bezmála 3 roky dostalo:

uhradili jsme devět měsíčních faktur za asistenci v celkové hodnotě cca 118.000,- Kč, nakoupili jsme pleny za téměř 14.000,- Kč a ortézy pro Sárinku za 7.000,- Kč.

 

Sbírka pro Sárinku a Kubíka končí a bude se vyhlašovat nová. Budeme vděčni, budeme-li moci se jí opět účastnit. Děkuji Vám všem a radě o. s. Zrnka za její práci.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy