ADV TOP
ADV LEFT

Přelom roku je časem rozjímání, bilancování, nových předsevzetí a cílů. A nejinak to je i se Zrnky.
Občanské sdružení Zrnka končí (já vím, to už tady bylo...). Ale tentokrát opravdu končí. Protože končí existování občanských sdružení jako takových. Nyní budeme spolek Zrnka. Později zapsaný spolek Zrnka. Zní to (aspoň mým uším) všelijak. No, ale snad si všichni zvykneme. A já už se teď těším, jak se spolu nebudeme "družit", ale "spolčovat".

 

Než budu pokračovat v psaní dál, nedá mi to. Musím Vám všem poděkovat za to, že jste Zrnka po celou dobu jejich působení podporovali. Bez Vás a Vaší podpory by nebylo nic z pomoci, kterou jsme mohli poskytnout.

 

A přichází na řadu bilancování. 

 

K 30. 11. 2014 končily všechny sbírky, ukončili jsme i veškerou finanční podporu. Jestli po tomto datu došly nějaké platby, musíme je dárcům vrátit. (Naprostou většinu částek jsem s vysvětlením poslala zpět včera večer - pozn. Missorky). Asi ne všichni naši informaci o konci sbírky zaregistrovali a ukončili trvalé příkazy.

Od nového roku máme zřízená nová čísla účtů. Přešli jsme k Fio bance, která nemá zpoplatněné platby na transparentní účet. Novinkou je také to, že každý dlouhodobý projekt bude mít svůj vlastní účet. Tímto způsobem budete moci stoprocentně podpořit adresáta Vašeho příspěvku. A hlavně bude neustále vidět aktuální zůstatek k jednotlivým projektům.

Struktura našich projektů zůstává stejná - budeme mít dlouhodobé projekty (4 osobní dlouhodobé projekty - "Makulka", "Daník", "Matýsek", "Sára a Kubík"), BabyKlokánci a krátkodobé projekty (budou se vyhlašovat jako dříve - dle potřeb a na omezenou dobu).

Z výše napsaného je jasné, že některé dlouhodobé projekty končí, a také máme jeden nový dlouhodobý projekt. Matýskovi a jeho projektu budeme věnovat vlastní článek, který vyjde následovně.

Byla ukončena sbírka na podporu porodních asistentek. Sbírku jsme ukončili k 30. 11. 2014 s celkovým výtěžkem za celou dobu sbírky téměř 390.000,- Kč. Tyto finanční prostředky byly použity na právní zastupování Ivany Königsmarkové. Jsme rádi, že jsme mohli tímto způsobem přispět k tomu, aby soud s touto výjimečnou ženou dopadl tak, jak dopadl. Všem, kdo přispěli a pomohli finančním darem, mockrát děkujeme.

Zároveň ke konci roku 2014 končí i dva osobní projekty, a to Juliánka a Klárka. Oba tyto projekty končí na žádost rodičů. Obě holčičky statečně bojují se svou nemocí a myslím, že vždycky tak nějak budou našimi "zrnkovými" dětmi. Za Zrnka, za Juliánku, za Klárku i za jejich rodiče chci moc poděkovat všem, kdo je po celou tu dobu podporoval a pomáhal jim. Děkujeme nejenom za finanční dary, ale i za podporu jako takovou.

Díky Vaší podpoře je svět lepší. Díky snaze pomoci těm nejbližším vznikla Zrnka a mohou pomáhat tam, kde je to potřeba. Doufám, že i v novém roce nám zachováte svou přízeň a budete s námi pomáhat dál. Děkujeme všem, komu není lhostejný osud těch druhých. Ať už pomáháte peněžním darem, podanou pomocnou rukou, nebo třeba "jen" dobrým slovem. 

 

Protože pomoc je jako zrnko a spousta zrnek dokáže velké věci… Děkujeme.

 

NOVÁ ČÍSLA ÚČTŮ:

 

2600682817 / 2010 - provozní účet, jako jediný není transparentní

2200682818 / 2010 - BabyKlokánci
2900682819 / 2010 - krátkodobé sbírky 

2400682820 / 2010 - Makulka
2300682823 / 2010 - Daník 
2200682826 / 2010 - Sára a Kubík 
2500682828 / 2010 - Matýsek

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy