ADV TOP
ADV LEFT

 Rodinný klub Cleo Nučice Vás srdečně zve na jedinečnou akci nazvanou „DOBROPLAVÁNÍ“.

Ve spolupráci s občanským sdružením Zrnka jsme vybrali pro 1. Dobroplavání čtyřletého chlapečka jménem Matýsek, který trpí svalovou dystrofií Duchenne

 

Celý den budou v našem Rodinném klubu probíhat lekce plavání, a to jak s instruktorkou, tak bez instruktorky, zavedené u nás jako „volné plavání“. Přihlášení účastníci zaplatí za lekci běžnou ceníkovou cenu, nicméně v rámci této akce bude tato částka věnována na dobrou věc. 

         

 1.DOBROPLAVÁNÍ

23. 5. 2015

Rodinný klub Cleo Nučice

Tyršova 51, Nučice (Praha-západ)

 

Cena lekce s instruktorkou: 300,-Kč (rodič + dítě, popř.dítě samostatně plavající)

Cena za volné plavání bez instruktorky: 100,-Kč osoba

Po plavání jsou Vám k dispozici dvě herny, můžete posedět s ostatními rodiči u kávy, která je k dispozici zdarma v přilehlé kuchyňce, stejně jako mikrovlnka pro ohřátí dětských pokrmů. Pokud budete chtít přispět k dobré pohodě po plavání a donést něco ke kávě, jistě to jen přispěje k příjemné atmosféře celé akce!

Přihlášení pouze emailem na mailto:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu uveďte „DOBROPLAVÁNÍ“ a uveďte, zda se chcete zúčastnit lekce s instruktorkou či bez instruktorky, popř. dopoledne či odpoledne. Následně Vám bude emailem zaslán přesný čas a detailní informace.

„PLAVEME A POMÁHÁME“

… „Protože pomoc je jako zrnko a spousta zrnek dokáže velké věci…“ www.ZRNKA.CZ

Těšíme se na Vás a Vaše děti!

WWW.KLUBCLEO.CZ

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy