ADV TOP
ADV LEFT

Opět po roce se jdu připomenout se sbírkou malých hraček - z kinder vajíček, kartiček ze supermarketů a vůbec všech drobných předmětů, klidně reklamních i omalovánek, samolepek, malé balení pastelek apod. V čase táborů, kdy děti nejsou doma je vhodný čas protřídit válející se drobnosti, které už nikoho doma nezajímají, ale ještě mohou udělat velkou radost jinde.

Nebo zapojit i děti a nechat je nepotřebné drobnosti vytřídit a darovat je nemocným dětem, jako to děláme my doma. Zažijí tak pocit pomoci druhým ze "svých vlastních zdrojů ", aniž za to cokoliv hmotného dostanou. Ale ten pocit, ten jim zůstane :)

Všechny tyto věci doma třídím a jdou do dětské nemocnice Ke Karlovu pro děti za odběry krve. Teď o prázdninách sice pár maminek hromádku donese, ale přes rok zdroje vyschnou a děti po tom "utrpení" z odběru pak nemají co za svou statečnost dostat.

Poslední várku - po vrch plnou velkou Ikea tašku jsem předala v dubnu. Další předávky jsou co 6 týdnů, takže kdykoliv si vzpomenete, ráda se jich v jakémkoliv množství ujmu :) Pokud se potřebujete zbavit i nějakých plyšáků, je to možné. Najdou uplatnění v čekárnách a v psích útulcích. Prosím ale v omezeném množství. Všem moc děkuji za podporu do teď!

Gejby  


Předávat můžete v obchůdku s oblečením v Praze na Střížkově, Jablonecká 361/19 , Praha 9 ( vchod je ze strany od metra, jasně růžová cedule ) kdykoliv po-pá 10-18. Prodavačky mi to schovají vzadu a já si vyzvednu.
Zasílat prosím na adresu: SuperOhoz, Pod hrází 1a, 184 00 Praha 8

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy