ADV TOP
ADV LEFT

Milé ženy, Zrnkařky, bécéčačky a vůbec vy všechny tu :-)

Dneska je to přesně půl roku, co mě potkalo další životní štěstí a narodila se nám Tejda. Jak už asi všechny víte, narodila se s vrozenou vývojovou vadou srdce, díky které musela v jednom týdnu absolvovat v Motole velmi náročnou, osmihodinovou operaci. Víc o jejím průběhu můžete najít tady.

Ufff, když si tu diskuzi znovu pročítám, mám slzy v očích a to nejsem žádnej měkoň. Bylo to hodně ošklivé období, na které vážně moc nerada vzpomínám. Nicméně machři z Motola, konkrétně z oddělení dětské kardiochirurgie, dokáží vážně zázraky a já jim i touto cestou chci nesmírně poděkovat, že díky jejich umění moje druhá dcera žije a je v podstatě zdravá.

 

Taky chci moc poděkovat vám všem, které jste přispěly na Zrnka. Když to holky spunktovaly, strašně jsem nechtěla nic takového přijmout. Vždyť to, že čekám mimino sama, byla čistě moje volba a bylo jen a jen mé rozhodnutí, musím to tedy zvládnout sama, jsou na tom přece jiné rodiny mnohem hůř, než ta naše… Ovšem, čelit Magratě, která, ač měří asi tak metrčtyřicet, dokáže z očí vypustit takové šlehající plameny, že i já se svým metrem osmdesát v panice couvám, to se nedá. A Magrata mi to vysvětlila... :-)  Že to nejsou peníze pro mě, ale pro moje holky, abychom mohly s Tejdou v nemocnici být v klidu a neřešit účtenky (a že jich bylo), že se musím soustředit na to, aby Tejda byla v pohodě a zvládla operaci, a nestarat se o ostatní akutní finanční starosti. Měla pravdu, což jsem ovšem nejřív netušila a tak jsem se vzpouzela a strašně jsem nechtěla žádné peníze přijmout. Ale… Naivně jsem si říkala, že když budeme takovou dobu v nemocnici, přece ušetřím... Ach, jaký omyl! Po závěrečném sečtení všech nákladů jsem byla nucená konstatovat, že kdybych s oběma holkama jela na týden k moři, vyšlo by to o něco málo levněji, než náš měsíc v nemocnici :-(. To mi vyrazilo dech, přiznám se. Takže jsem nakonec s pokorou a moc ráda přijala peníze, které jste nám posílaly. U mnohých příspěvků nebylo ani jméno, jen částka, třeba s milým vzkazem, takže není v mých silách poděkovat vám osobně. Díky vám jsem mohla poplatit, co bylo akutně potřeba a dopořídit Tejdě věci, které mi ještě chyběly, a musela jsem jejich pořízení odložit na později. Opravdu hodně mi to pomohlo a všem, které jste nám přispěly, chci strašně moc poděkovat. Ženy, díky, za sebe a hlavně za holky. Dojalo mě, jak mě, úplně cizí ženský, ostatní naprosto samozřejmě pomůžou.

No a jaká je u nás momentálně situace? Tejda je naprosto úžasná holčička, samozřejmě :-). Je pravidelně kontrolovaná na kardiologii a s největší pravděpodobností (ťuk, ťuk, ťuk) se operace povedla a momentálně mám doma naprosto zdravé miminko <3 <3 <3 S Háťou se milujou tak, jak jsem ani nečekala, neprobíhá žádná žárlivost, nejradši by pořád byly spolu. Jsem moc šťastná, že je obě mám, ale to asi nemusím vysvětlovat :-).

Takže, závěrem bych vám všem ještě jednou chtěla moc poděkovat, za všechno, finanční pomoc, dárky, podporu, když mi bylo těžko, pěsti, které jste nám držely, smsky a maily, které jste mi posílaly… A za to, že tu jste a že můžu být součástí BC <3 <3 <3

Speciální dík patří mé soukromé podpůrné skupině - Magratě, Zuz, Kristýně, ony dobře vědí :-) Missorce, Kačce (LeChat), Loře, které tu byly vždycky, když mi bylo ouvej…

Ale úplně nejvíc děkuju svojí ségře, která to všechno zažívala z bezprostřední blízkosti se mnou, od porodu, přes operaci, rekonvalescenci, byla se mnou, když Tejdu museli znovu operovat, postarala se o Háťu, psy, prostě o všechno. Je to nejlepší ségra a teta, jakou jsme mohly mít <3 <3 <3 Takže Neli, díky!!!

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy