ADV TOP
ADV LEFT

Na přechodu starého a nového roku většina z nás bilancuje, co se povedlo a nepovedlo v roce starém a dáváme si předsevzetí jak to napravit a co ještě zlepšit v roce novém. Já na tom jsem stejně, akorát ta předsevzetí se výrazně změnila, téměř vše se točí okolo Matýska a činnosti v našem spolku rodičů pečujících o děti či dospělé s DMD (Duchenneova svalová dystrofie).Poslední dobou se lepší péče o svalové dystrofiky, ne všude, ale ve FN Motol pro děti a ve VFN pro dospělé tedy výrazně, mám před sebou spousty cílů, a věřím, že se podaří.


Matýsek se drží dobře, cvičí, někdy se mu nechce, protože to bolí, ale většinou je trpělivý. Uzavřeli jsme smlouvu s ďáblem a Matýsek začal brát kortikoidy, bylo to těžké rozhodnutí, ale nakonec jsem ráda, že jsme do toho šli, neboť se Matýsek zlepšil fyzicky, a negativní účinky se příliš neprojevují (pfuj, pfuj, pfuj… a klepu na dřevo), co to dělá uvnitř těla, nepřemýšlím.

Matýsek je stále živý, pozitivně naladěný kluk, a náš život neskutečně obohatil. Vše je tak jak má.

Přeji si, aby nový rok, byl alespoň stejný, jako ten loňský. Máme ohromné štěstí a máme kolem sebe lidičky, kam patříte i vy všichni zrníčkující, kterým není lhostejný osud dětí, kterým nebylo dáno do vínku toho nejdůležitějšího, a to zdraví. Jsme vděčni, že vás máme, pocit, že nejsme sami, nás drží nad vodou, a mě pomáhá aktivně bojovat za Matýska a všechny naše děti.

Přeji vám všem v novém roce hodně pohody, klidu, moře zdraví, a prostě jen to dobré a mějme  se rády (i). Děkujeme vám za podporu a opatrujte se.  

Jitka, Matýsek a spol.Co se nezměnilo je mé nestíhání, o čemž svědčí i toto moje opožděné zamyšlení. :-) 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy