ADV TOP
ADV LEFT


Zdravím všechny v novém deníčku. Straší mi v hlavě už dlouho, ale i když je čas, tak vždycky je něco jiného důležitějšího, třeba takové přitulení k muži... :-) I když Skřítek to věršinou bravurně monitoruje a dopřeje nám tak pět minut než oznámí, že na nějaký trénování na sourozence se teda můžeme klíďo píďo vykašlat když máme jeho... :-) A teď k nadpisu. Vždycky jsem si představovala jaké to je být mamina, ale moc mi to nešlo. Přišlo mi dokonce i neskutečný, že můžu v bříšku odnosit človíčka (a nebyla jsem sama, vzpomínám na svého muže, jak seděl s Vojtou doma na gauči když jsme přišli z porodnice, koukal na něj a pořád opakoval: "To je neuvěřitelný, on tam FAKT byl!!!" a to si dovoluji podotknout, že jsem neměla bříško zrovna přehlédnutelné... :-)

Takže představ bylo spoustu, realita je poněkud jiná. Ale chci se zmínit o tom, co ti představy formovalo. Mimo jiné i reklamy. Já jsem normálně inteligentní, ale přiznávám, že jsem reklamou ovlivněná hodně... A až byste se divili kolik reklam existuje, ve kterých vystupuje SUPERMATKA (že nevíte, kdo je supermatka? Je to jasný, jsou to ty reklamní paní, co jsou na celém světě nejdokonalejší a nejšťastnější, za všech okolností vyrovnané a obětavé)!!! Mělo mi být hned jasné, že na SUPERMATKU prostě nemám!!!

Zejména proto, že:

Nenosím velikost 38. Patrně to bude tím, že do této velikosti jsem se naposled vešla tak ve třetí třídě na ZŠ.

Nechodím doma decentně nalíčená a vlasy mám většinou skvěle upravené do slušivého skřipce... Taky moje oblíbené kalhoty do gumy a tričko mají daleko do minisukně a slušivé halenky...

Nemáme plovoucí podlahy - to je důležité!!! Ve všech reklamách se supermatky pohybují po plovoucích podlahách (a mimochodem nosí lodičky, já mám skvělý pantofle od Čongů...)

Je mi relativně jedno, jestli jsou v záchodě nějaký bakterie či co. Přijde mi divný být posedlá čistotou něčeho, kam nesahám. Ne, že bychom záchod nemyli, ale opravdu netrváme na hygienické čistotě, stačí mi, že nevidím žádnou špínu, fakt nezkoumám, jestli tam náhodou není něco, co vidět nemůžu...

Vodní kámen to je prevít a z vysoka na něj kašlu... Stejně jako ta chudinka co jí sežral pračku a pak musel přijít drahý opravář (mimochodem ta na supermatku taky neměla, v tom bytě s tou rozbitou pračkou ani nebyla žádná plovoucí podlaha...) Ale všechny opravdové supermatky tu věco co žere vodní kámen určitě používají, takže se jim NIKDY nemůže stát, že by měly nedej bože pračku mimo provoz...

Zásadně nesnídám BeBe Dobré ráno a i kdybych snídala, tak pochybuju, že mi ty dvě pidisušenky vytvoří v žaludku pocit, že nemám hlad na delší dobu než deset minut.

Přijde mi opravdu úchylné disklutovat se svým dítětem o čistotě a bělosti našeho prádla. Při představě, že by mi Skřítek jednou přišel domů a OPRAVDU si myslel, že se do něj paní učitelka zamilovala kvůli bílé košili mě jímá hrůza. Mimochodem nosí vaše šestileté či jiné děti BÍLÉ věci??? A pokud ano, jak dlouho jim vydrží?

Miluju jahodové nápoje od Danone, ale nepiju Actimel. Ani v budoucnu to neplánuju, takže moje chudinky děti nebudou po venku chodit v takové té bublině co vytvořila "elkasejimunitas". Snad bude stačit, že budou zdravě jíst.

Moc se těším na to, až Skřítek začne řádit po bytě, ale rozhodně za ním nebudu utíkat s utěrkou a Prontem v ruce, abych ničila jeho stopy. Obzvlášť se nemůžu dočkat až bude Skřítek s tátou pořádně řádit a já jim budu dělat Mistra Provianťáka, akorát to Toffiffee asi vynecháme....

Jo, a závěrem nutno podotknout, že Skřítek není pojištěn u České pojišťovny, ale i přesto zůstává naším sluníčkem (neboli ŇU ŇU - zdravíme Verunku Šulánkovic!) Snad nebude v budoucnosti ve společnosti dětí znemožněn. Na férovku ale musím přiznat, že náš malej Vojtíšek je hrdým majitelem konta Beruška u Komerční banky, prostě proto, že babička nedala jinak a musela mu ho založit... :-) Bylo docela legrační, když jsem předevčírem vytáhla ze schránky výpis adresovaný na VOJTĚCHA MAZANCE. Snad poprvé mi došlo, že ten kouzelnej skříteček je Vojtěch! To jméno totiž zní hrozně dospělácky... ;-)

A jak jste na tom se SUPERMATKOU vy? :-)

Všechny zdravíme a těšíme se na komentáře.

Peta a Skřítek (skoro pětitýdenní, spinkající v oblečku se Snoopym)Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy