ADV TOP
ADV LEFT

"Moje milá plakalaaaaaa. Pozdravuj pocestný, svět je malej, dokonalej....."

Ne, nebojte, nezešílela jsem ani nemám předporodní potřebu filosofování. Je to kousek písničky od Divokýho Billa (někteří zasvěcenci určitě poznali). Dřív mi přišla ta písnička docela fajn, dokonce jsem na ni svého času trsala se studenty na Valentýnské diskotéce u nás ve škole v tělocvičně... (Jo, jo, kdeže jsou ty časy... Teď mě, byť jen při představě trsání oblévá studený pot!) Potom se ovšem stalo něco strašného! CD Divokýho Billa si pořídily naše sousedky (stručné info: sestry, odhadem tak 18, 19 let, vesnické šťabajzny a rodiče se odstěhovali a nechali jim byt a tudíž volné pole působnosti...). A nastal HOROR! Nepouštějí si celé CD, ale jen a pouze tuto píseň! Třeba hodinu a půl v kuse, docela nahlas... Nejsem schopná dostat do hlavy cokoli jiného a pokud zaslechnu jakoukoli část dotyčné písně, dostávám záchvat zuřivosti. Nejradši bych před tímto nelidským týráním ujela do porodnice do Neratovic, ale když Véčko si to patrně asi rozmyslelo a je zase ticho po pěšině... :-(

Zajisté tedy pochopíte, že když má někdo v hlavě jednu v podstatě docela přiblblou písničku, tak nevyplodí nic intelektuálního a proto berte tenhle deníček jen jako prostor pro nové komentáře a jako shluk neuspořádaných myšlenek vyplozených těžce hormonálně ovlivněným mozkem...

Vítám všechny v novém deníčku. Sedím si tu u počítače, břicho jako šutr a vesele si spisuju. Muž se již tradičně nachází ve vaně a předpokládám, že kocour je tam taky, protože koupání se Zdenkem je jeho oblíbený typ zábavy, kterou nevynechá téměř nikdy. Až někdy vynechá, bude jasný, že není v pořádku. Ale zatím je úplně v pohodě, leze muži ve vaně po nohou a vesele chlemtá vodu, do které už si Zdeněk ohleduplně nedává ani pěnu. Jako bychom té naší ubohé kočičce nedali napít, že jo... :-)

Dnešek (sobota - nevím, kdy to vyjde) byl opravdu náročný. A začalo to už v pátek. To si takhle pobýváte doma a vesele si poslíčkujete a říkáte si, jaká je to paráda, hezky se nám ten porod blíží. A pak přijede vaše máma. Když to zkrátím, tak prostě na Véčko v břiše šišlala takovým stylem, že předpokládám, že se těma malejma nožičkama zaháklo o hrudní koš a ven nepůjde a nepůjde! Ani se Véčku nedivím - při představě, že vylezete ven a někdo na vás bude mluvit takovým tónem bych ani náhodou nevylejzala :-) Ve zkratce - prostě už je zase bezposlíčkově, nepředporodně.

Můj muž a moje matka vstávali dneska v pět hodin a jeli na samosběr jahod do Lysé nad Labem. Už týden jsem asi dvakrát denně doma zdůrazňovala, že letos moc jahod zpracovávat nebudeme, maximálně 15 kilo. Mám doma totiž tak trochu maximalistu, který má rád velká množství a vůbec zásoby v podstatě všeho. Moje snaha se vyplatila! Fakt přivezli jenom uvedené množství. A navařila jsem džem. :-) Mňam! Sice jsem od rána kmitala jako fretka, ale srdce se na něj směje... :-)

Odpoledne mamča odjela. Ulehli jsme s mužem totálně zmoženi. Zítra se ale strašně těším, protože jedeme na návštěvu za šéfkou a bude tam i Ondra s Taninou a Jůlinkou. Zdeněk musí ještě služebně na Moravu, ale přijede tam za náma. No, Ondra mi volal, že teda pro jistotu natankoval a šéfka mi psala, že si zjistila cestu od nich do Neratovic. :-) Ale jak znám Véčko, tak to si v pohodě počká, až bude taťka zpátky, tudíž zítra odpoledne porod opravdu nehrozí.

Večer budu rozhodně čučet na Superstar. Poté co nečekaně vypadl miláček národa Sámer, už si nehodlám tipovat vůbec nic, může se stát fakt cokoli. A jsem na to pořádně zvědavá. Už se těším, jak se sejdeme na chatu a probereme to (že jo - holky od Šulánků?) Bože, jak mě ta pokleslá komerční zábava baví! :-)

Přeju všem krásný a pohodový nový týden. Doufám, že i s lepším počasím. Vím, že jsem vyhrožovala, že mám domluveno, že léto začne až porodím, ale možná by to bylo vůči vám všem příliš kruté, takže to odvolávám a teď už je to plně v kompetenci toho, kdo odpovídá za počasí. Jen nevím, kdo to je, že by Zákopčaník??? :-)

Peta a Véčko (v podvečer 40.tt - "...a my už jdeme do finále a za všechno vážně dík, zas přijdem a možná i kouzelník!" No, vida - mám v hlavě i jinej repertoár než Divokýho Billa, teď jsem úplně překvapila sama sebe!


Tudíž se loučím s pozdravem - AŤ UŽ SAKRA PŘIJDE TEN KOUZELNÍK!!! (NEBO ŽE BY KOUZELNICE?) HLAVNĚ AŤ UŽ JE TUUUUUUUU!!!!Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy