ADV TOP
ADV LEFT

... ANEB - CO SE HONÍ HLAVOU TŘI TÝDNY PŘED PORODEM...

Nazdárek děvenky,

tak jsem vyhrožovala, jak budu psát deníčky dřív, a zdá se, že skutek utek. No nic. Aspoň budete vždycky napnutý, kdy se deníček objeví... :-) A ani se nebudu na nic vymlouvat... :-) Takže - jak se mám a o čem bude dnešní deníček??? Úzce to spolu souvisí. Mám se všelijak, už to začíná být nějaký náročný. To bříško, na který se celou dobu tak těšíte, a který tak láskyplně opečováváte, začíná být docela protivný, pořád někde zavazí a překáží... :-) Zbytek taky nic moc. ALE!!! Protože jsem založením osoba optimistická (což je doufám poznat), rozhodla jsem se sepsat, jaké má tohle předporodní období výhody. :-)

Ve finále Superstar zbývá najednou strašně málo lidí a tak většina našich kamarádů a známých začíná nejistět a vzpomene si při nedělním sledování televize, že teď někdy brzo by měla ta Štěpánková rodit, ne? :-) Tudíž jsou všichni ve střehu... Pak stačí, abyste byli chvíli venku a nebyli online a hned vám chodí opatrné smsky, jestli kolem vás náhodou nelítá čáp. Přijde mi to jako 1. výhoda - VŠICHNI SE O VÁS ZAJÍMAJÍ!!! Jako učitelka jsem ráda středem pozornosti, takže mi to dělá docela dobře, nicméně uvidíme, jak to budu snášet, až už v neděli budou dávno místo Superstar dávat nějaký jiný skvělý zábavný pořad a Véčko pořád ještě nebude vykuklený. :-)

2. výhoda - JSTE OPEČOVÁVAVNÁ!!! Kdekoli vás něco píchne, jste sledovaná ostřížím zrakem! Všechno vám projde, stačí se vhodně chytit za bříško a správně se podívat! Máte chuť na jahody??? To nevadí, že stojí 80,- Kč kilo, potřebujete přece vitamíny... Jen si klidně dejte nohy na stůl, když vám to dělá dobře... Luxování už je pro vás taky náročný... A tak by se dalo pokračovat skoro do nekonečna. :-) Důležitý je si na to nezvyknout a taky toho nezneužívat!!! Ale užít byste si to měly!!! :-)

Mezitím mám já absolutně iracionální pocit, že se Véčko teda brzo narodí, ale jaksi, že já to budu nějak jenom pozorovat nebo tak něco. Což je 3. výhoda - POCIT, ŽE POROD SE TÝKÁ NĚKOHO JINÉHO. V pátek na prohlídce neratovické porodnice mi teda občas místy docházelo, že na tomhle porodním stole budu já, ale nějakej výraznej pocit to nebyl, takže už je zase pryč... :-) Budu asi docela překvapená! Věřím, že v dobrým! :-) (Z toho taky vylývá, že pořád nechápu, proč bych si proboha měla balit nějakou tašku do porodnice, že jo?) :-)

Máte-li doma muže, který se na Vaše dítě těší (a to snad máme všechny, ne?), můžeme si hned popsat další výhodu - NADĚJI V OČÍCH. :-) Hned vysvětlím. Kdykoli vás někde divně píchne, nebo se divně zatváříte, popř. budete dlouho na záchodě, začne vás váš muž pozorovat s takovou zvláštní jiskrou v oku a natěšeným výrazem, jako že už by se teda mohlo rodit. U nás to proběhlo v neděli, bolely mě záda a muž mě tak nadšeně pozoroval s výrazem: "To by bylo táááááááááák skvělý, kdyby se Véčko narodilo už teď!" A pak šel ("pro jistotu!") nabít baterky do foťáku, aby byl připraven!!! :-)

5. výhoda - DOMA SE VŠECHNO DODĚLÁVÁ - pod vlivem neúprosně se blížícího termínu porodu, se i věci ve vaší domácnosti, které se zdály nedokončitelné a neuskutečnitelné stávají realitou jako mávnutím kouzelného proutku. Finišuje se nejen v dětském pokoji, ale i jinde. Že ještě nemáte přivrtanou tu poličku, kterou jste koupili před Vánocema? Počkejte si na 38.tt a všechno bude! Nemůžete se dokopat k uklizení knihovny? Dejte tomu čas a máte jistotu, že týden před porodem se na vás bude smát probraná a uklizená knihovna s úhledně srovnanými knížkami (podle velikosti, samozřejmě!)

6. výhoda - ZDAJÍ SE VÁM NEUVĚŘITELNÉ SNY. V mém případě ABSOLUTNĚ NE O PORODU, protože porod je něco, co se mě netýká, že jo? Takže já např. už druhou noc pasu stádo krav na rozkvetlé zelené louce... Sluníčko... Potůček... Vlahý vzduch... Prostě paráda!!!

7. výhoda - SPOUSTA LEGRACE PŘI SEXU - dítě kopající vašeho partnera přes vaše břicho je opravdu vítaným zpestřením vašeho milostného života a ani moc nevadí, že už toho při milostném laškování moc neudýcháte... :-)

Pokud vám dosud neotékaly ruce a nohy (jako mě) tak teď už asi začnou, ale i to má své výhody - POHODLNÉ BOTY (zapomeňte na sexy podpatky, které prodlužují nohy, a na kterých se dá chodit jen s trvalým poškozením nohy - v pohodě si chodíte ve svých vyšlápnutých křuskách (bez takniček!, protože jak byste si je zavazovala, že jo?) a je vám skvěle... SUNDANÉ PRSTÝNKY - to nemusí vypadat jako výhoda, ale ve skutečnosti tomu tak je. Až budete po skvělém výkonu odcházet z porodnice s miminkem v náručí a zjihlý muž uvidí vaše neozdobené prsty, zajisté ho něco napadne! :-) (I když já bych místo šperku mnohem radši nějaké pohodlné křeslo... :-))

Poslední výhoda, která mě napadá - NEMÁTE PROBLÉMY S TÍM, CO NA SEBE. Prostě střídáte ty dva kousky oblečení, do kterých se ještě vejdete. Musíte sice častěji prát, ale to děláte tak jako tak.

Takže holčiny - uznejte, že devátý měsíc těhotneství je prostě paráda. Musím, ale taky napsat, že se těším až bude v háji a KONEČNĚ si to naše zakuklený Véčko pochovám!!! :-)

Mějte se krásně, držte se a ahoj v deníčku!

Peta a Véčko - 38.tt

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy