ADV TOP
ADV LEFT

Ahojky holky a spol.,
zdravím vás v novém týdnu a v novém deníčku. Omlouvám se, že nevyšel včera, ale nebyla jsem doma, byla jsem se podívat na svoje bývalé svěřence jak si vedou u maturit. Musím říct, že jim to šlo a bylo to příjemný, otlapkávali si pro štěstí bříško. :-) Měla jsem pak v plánu napsat deníček večer, ale nějak jsem neodhadla svoje síly. Ten den ve škole mě totálně zrušil, takže jsem usnula hned jak jsme dorazili domů a vzbudila jsem se kolem osmé, abych zhnuseně zjistila, že si musím vyčistit zuby a odlíčit ksicht... :-) Víkend byl ve znamení narození Julinky. Ráno jsme měli s mužem pomalej rozjezd, udělali jsme si takovou mileneckou sobotu (no musíme si to ještě užít, než budou ty soboty rodičovské, že jo?) :-) Kolem 11 mi dorazila smska od Taniny, že jedou do Krče, ale ještě musí po cestě tankovat, a že se ještě ozvou. Potom psal Ondra, že to nebyl planej poplach, a že fakt rodí... :-) Jsme doma s mužem úplně nadskakovali a hystericky reagovali na každý zapípání telefonu... :-) Říkala jsem si, že to může ještě nějakou dobu trvat, ale to jsem neznala Julinku, protože ta to vzala zkrátka a vykuklila se už ve 13,42!!! Táňa mi volala asi ve tři a byl to moc krásnej telefonát, fakt jsem měla co dělat, abych se nerozbrečela...

V sobotu večer chatoval můj muž s novopečeným otcem a upekli improvizovanou oslavu. Na plotně se mi papiňákoval guláš, takže jsme ho nechali dobublat, nabalili ho i s chlebem do auta a vytazili za Ondrou na oslavu Julinčina narození. Tam jsem se taky dozvěděla všechny podrobnosti. Takže - Táňa vstávala v půl pátý a skoro nic se nedělo. Pak jeli na návštěvu k jejím rodičům do Přílep, a tam už se patrně něco dít začalo, protože měla bolesti asi po dvou minutách. A teď si tipněte kdo navrhnul, že pojedou do porodnice? Neuhodli jste. :-) Byl to Tánin tatínek (sám zkušený dědeček a otec čtyř dcer) :-). Pořád měli pocit, že to bude planý poplach a tak naložili Elsinku s Assonkem do auta a jeli do Krče - pro jistotu. Po cestě ještě museli tankovat!!! Dojeli do Krče a bylo jasné, že to žádný planý poplach není, tudíž se odebrali na porodní sál a pak se narodila Julinka. (Nutno podotknout, že psi nečekali celou dobu v autě, ale vyzvedl je Tánin tatínek :-)) Zbytek vám jistě vylíčí Táňa s Ondrou, až na to bude chvilka, snad dneska by mohly jít holky domů. Fotečky malé berušky jsou u Ondry v albu.

V neděli jsme se byli v Krči podívat a opravdu nedokážu říct, komu to víc slušelo. Prostě jsou nádherná rodinka. Krčská porodnice byla totálně přecpaná díky rekonstrukci Podolí a Motola, ale i tak na mě zapůsobila moc hezky a sestřičky byly strašně miloučký (když si člověk představí, co musely mít práce, tak je to fakt obdivuhodný).

Už od soboty jsem doma muži fňukala, že teda já už chci taky rodit!!! :-) Pořád si ze mě dělal srandu, ale když si choval Julinku, ten malinkej uzlíček, tak začal taky kňučet jako, že "ženo, kdy už budeš rodiiiiiiiiiit???" :-) Je jasný, že jsme oba dva natěšený jak blázni... :-) A i když to nakonec dopadlo tak, že rodit budeme pro jistotu v Motole, tak se nemůžu dočkat. Což mi teda mimochodem připomíná, že bych asi měla začít prát miminkovský věcičky... :-)

A když už jsem u těch porodů, tak mám tu čest sem nabonzovat ještě jeden - v neděli mi dorazila smska od Markytky následujícího znění: "Tak hlásíme, že jsme rodinka :-) Máme krásnou Natálku, narozenou dnes ve 12,14, váží 3,80 kg a měří 53 cm. Má hodně černých vlásků. Jsme v pořádku obě dvě." Moc Markytce gratulujeme a holčičce (fakt je jich teď nějak moc! :-)) přejeme do života jen to nejlepší.

Mějte se moc hezky a těším se na komentáře v deníčku.

Peta a Véčko (neuvěřitelný - 36.tt)Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy