ADV TOP
ADV LEFT

Ahojky holky,

Zdravím všechny při úterku. Nějak se nám to hezké počásko někam vytratilo, takže na něj tvrdě apeluju, ať se laskavě navrátí a nenechává nás tady samotné! :-)

My jsme měli super týden, Véčko je sice stále napříč, ale necháváme to vývoji, i když až večer nadnesu muži tu Katchinu radu s baterkou, tak předpokládám, že se toho chytne. :-) Baterie jsme v neděli koupili, takže vybavení jsme! Ostatně na druhou stranu, věřím, že to dítě ví dobře co dělá a pokud se z nějakého důvodu nehodlá otočit, má recht. Ve středu jsme byli na matrice sepsat "Dohodu o přiznání otcovství". Jak jistě všechny víte, tak naše svatba je naplánovaná na 7. 5. 2005, a tudíž přivedeme naše dítko na tento svět nesezdáni (přes mírné protesty rodiny). Zároveň jsme ale chtěli, aby se Véčko jmenovalo po tatínkovi (byl by pak jinak v těch jménech chaos). Tudíž jsme se dostavili na Městský úřad v Brandýse nad Labem. Můj muž dělá v Praze a do čtyř a úřední hodiny jsou do pěti. Dorazili jsme tedy k přepážce v 16,40. Nejdřív jsem si vyzvedla svoji novou občanku (změna bydliště). Holky, stal se zázrak! Nevypadám na ní jako mutant křížený s dementem! Budu ji dokonce moct i bez uzardění ukazovat! :-) No, a pak jsme řekli co bychom chtěli. Myslela jsem, že to bude v pohodě akce, ale vypadalo to, jako že jsme zažádali o velmi exotický a nestandardní úkon. Paní matrikářky se seběhly u jednoho okýnka, byly moc milé, a pořád mi nabízely židli? :-) Vzali si naše dokumenty a poslaly nás se projít, že máme přijít za dvacet minut. Na můj dotaz, že za dvacet minut už bude po úředních hodinách, mi s úsměvem odvětily, že stačí když zaklepeme. Šli jsme na zmrzku :-) A za dvacet minut jsme si v pohodičce vyzvedli papír, že Véčko je Zdeňkovo. Takže teď i kdyby se narodil černoušek, tak má smůlu. :-) Nejvíc mě dostalo, že jsem poprvé viděla napsaná ta dvě jména - Vojtěch Mazanec a Valerie Mazancová. Nějak na mě ta realita dolehla, že už to máme za pár (ale stejně mám pořád pocit, že se nedočkám?. :-))

Víkend byl taky fajn, byli jsme v kině na filmu Troja, asi po 100 letech, už si ani nepamatuju na čem jsme byli naposled. Docela se mi to líbilo (Brad Pitt má neskutečně úžasnej zadek :-) Véčko, patrně nalákáno hlasitým zvukem v Dolby Surround, pojalo touhu, že se koukne, co to tam venku tak řve, ale naštěstí to nezrealizovalo, jenom se celou dobu vrtělo jako o život a kopalo mamku žeroucí popcorn! Taky jsem zjistila, že 10. 6. 2004 má premiéru Harry Potter 3, tak toho ještě stíháme a moc se na něj těším. Viděla jsem plakáty a Hermiona na nich už dokonce má prsa, jo, to to letí? :-) Ovšem Shreka 2, který má premiéru v červenci asi budu muset na nějaký čas oželet? :-)

No a poslední poznámka dnešního deníčku - SUPERSTAR. :-) Musím říct, že mě to ze začátku skoro vůbec nebralo? Já mám totiž tu vlastnost, že když je někdo v televizi trapnej, tak se za něj stydím, a proto jsem ty úvodní kola docela těžce nesla. No, ale potom mě to dostalo. Zejména proto, že se u nás vytvořil jakýsi rituál nedělního sledování - a to je průběžné komentování vystupujících a spol. po Omskách s Ondrou a s Táňou? Vždycky se u toho totálně nasmějeme. :-) Zvlášť když Ondra se Zdeňkem hodnotí soutěžící. Favoritem mého muže je rozhodně Šárka (teď v neděli jí poslal 7 (!) hlasů). Ondra mu po smskách namítal, že ho nechápe, protože Šárka nemá žádný prsa (to mi přišlo docela na místě, vzhledem k velikosti kojící podprsenky, kterou jsem si koupila v pátek, a kterou tady ani nemůžu uvést, protože tenhle deníček určitě budou číst lidi i před 22. hodinou, nicméně je to hrůza a děs!!!). No a víte co mi řekl můj muž? "Třeba jí ještě narostou, ne?" :-) Naivka naivní. Ale nutno dodat, že nakonec se shodli, že já s Táňou jsme stejně nejlepší! :-) (A O TO ŠLO, NE?!) :-)

Přejeme všem krásný týden a těším se na setkání v deníčku.

Peta a Véčko-manekýn (35.tt)

P.S.: Uklízela jsem v dětském pokojíčku a zjistila jsem, že jsme to s tím nakupováním přece jenom asi maličko přehnali :-)) Véčko se bude muset převlíkat aspoň 10x denně, aby všechny ty věcičky unosilo. :-) Ale přehrabovat se tím je fakt moje oblíbená činnost! :-)Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy