ADV TOP
ADV LEFT

Nazdárek!!!!
Tak a je tu další díl deníčku! Zajímavý je, že dneska jsem teda totálně bez inspirace o čem bych měla psát. :-( To se mi už dlouho nestalo. Takže tady sedím a plodím a pevně doufám, že mě něco napadne! Mám pocit, že jsme se už bavili o spoustě věcí a taky se mi nějak nechce vyhlašovat nějaké "EXTRA" téma. A pak taky narážím na to, že jsme předsnažilky, snažilky a těhulky (a za chvilku i maminky, že jo!)?. Na což jsem samozřejmě extra pyšná :-), ale na druhou stranu je těžké najít téma pro všechny, protože jsme na tom každá tak trochu jinak. :-) Já teď hltám jarní miminka a jejich rozdvojování, protože je to pro mě aktuální, ale snažilky a předsnažilky mají úplně jiné problémky a zajímají je jiné věci. Proto asi nechám deníček bez tématu a hodím návrh - zkuste nějaké téma vymyslet a já se ho potom ujmu, ju? :-) Poslušně hlásím, že jsme dneska byli na velkým ultrazvuku v Motole (už posledním!) Musím říct, že to promítání už není co bývalo! Véčko je strašně veliký, takže se na tu obrazovku pořádně nevejde a taky mu pořád zjišťovali nějaký rozměry a já vím vždycky prd jestli to na obrazovce je hlava, noha nebo bříško! Dozvěděla jsem se, že se vyvíjí "symetricky" :-) a že váží 1521g. To by mě zajímalo, jak jsou tyhle odhady přesný, protože pokud je tenhle údaj správně, tak tím padá (doufám) představa mojí mamči o velkým dítěti?. :-) Přede mnou tam byla maminka ve 34. tt a ten úžasnej UTZ přístroj jí naměřil, že miminko váží 3,6kg!!! Sestřička jí pak optimisticky sdělila, že při porodu bude mít mimís 4,5 kg! A ani to neříkala soucitně, spíš vyčítavě, jako, že je to chyba té maminky :-) A Tanina mi říkala, že úplně nejlepší metodu na zjišťování váhy budoucího miminka má její doktor? Šáhnul jí na břicho a předpověděl, že Julinka bude mít 3,3 kg!! :-) To jsem opravdu zvědavá, jak se nám ty předpovědi vyplní!!! :-)

MAXI - držíme všechny palečky, aby věci šly tím správným směrem (ve všech ohledech!)!!!

DANCUL - přesně si vzpomínám jakej byl první UTZ pro mě zážitek a skoro jsem tvůj komentář obrečela, hezky se s mimískem opatrujte, necháte si říct pohlaví? :-)

ŠARLOTKA - zdravíme pěstitelku! Vždycky když píšu něco o Chlapečkovi, tak si na tebe vzpomenu. Teď nás čeká (teda jeho) ta kastrace a jsem z toho nějaká špatná, pevně doufám, že ho to nijak nezmění, chtěla bych, aby byl pořád takový roztomilý číslo jako je teď. Snad to bude v pohodě. :-)

TESSIE - kde lítáš? A ty šaty jsou úžasný!!! Nechceš je hodit do fotoalba?

BOLERO - doufám, že doma pořádně odpočíváš a už aby byl příští týden a mohla si se definitivně dozvědět, že Dáreček je úplně OK!!!

SABA - měla jsem pocit, že turistická sezóna ještě nezačala, takže kde jsi???? :-)

GABČA - ať je ti dobře a ať mimísek pěkně roste, přesně tak jak má!

MAGRATO - už mi pomalu docházejí superlativy, kterými bych Kryštůfka počastovala, je snad čím dál tím krásnější! :-)

KATCHA - to jsem ráda, že jsi dala vědět, že jste všichni v pořádku. A neomlouvej se, myslím, že je zákonitý, že nestíháme všechno co bychom chtěly, akorát dej jednou za čas vědět, že žijete?. :-)

Jo a abych nezapomněla - velká gratulace KIKINCE k Tedýskovi - jen tak nostalgicky vám sem něco zkopíruju?:-)

Re: Deníček Fantagiro a ostatních snažilek I

Od: Anonymní - Pondělí, 01.09. 2003 @ 07:59:05 CEST

Holkyyyyyyyyyy mojeeee zlatýýýýýýýýýý!

Moc vás všechny zdravím při pondělku J Takže můj testovací výsledek?! V sobotu měla přijít MS, ale už v pátek jsem koupila TT a samou nedočkavostí jsem v sobotu nemohla dospat. Před snídaní jsem si pěkně potichoučku sbalila věcičky, tak aby to manžílek neviděl, zavřela se na záchodku, učinila jsem vše potřebné dle návodu a šla se pěkně nasnídat, aniž bych viděla výsledek. Asi tak po 5 minutách mi to nedalo a já se šla podívat. A holky, nejkrásnější pocit v mém životě, byly tam // čárky. Holky já měla tak obrovskou radost, že až slzy štěstí mi vyhrkly do očí a myslím, že mému drahému taky ( i když to nedává znát J ) Pořád mi to, ale nedalo, i když mě moje polovička přesvědčovala, že tam jsou čárky opravdu // (mimochodem test jsem si prohlížela asi tak každé 2 minuty) a tak jsem si řekla, že se ten test třeba jen spletl a tak jsem koupila ještě jeden a testovala v neděli ráno. No a zase // čárky ( na testu bylo napsáno, že pokud se dělá správně, je srovnatelný s laboratorní zkouškou). Holky moje, nevím jestli tomu má věřit, jsem moc moc šťastná, ale zároveň mám i strach, zda-li je vše v pořádku, neboť mě stále pobolívá v podbřišku. Dneska volám k doktorce a uvidíme jak se s ní domluvím. Holčičky držte pěstičky ať to vše dobře dopadne.

Mějte se krásně a všem vám držím palečky a brzké // čárky.

Paa KikinkaTo je nostalgie, co? :-) A dobře to dopadlo! :-)

Opatrujte se a přeju krásný týden!

Ráda bych se domluvila na srazíku začátkem května, probereme to, platí? :-)

Peta a Véčko (31tt)Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy