ADV TOP
ADV LEFT

Nazdárek kolegyňky-kámošky,

tak tu máme zase nový díl deníčku. Je strašně divný, že ačkoli se mi zdá, že moje těhotenství se teď nějak zastavilo nebo co (vůbec, ale vůbec to neutíká, přijde mi, že se mimís asi nikdy nenarodí), tak těch čtrnáct dní, kdy na mě vychází psaní deníčku, mi vždycky uteče jako voda? :-)

K tomu se nesmírně těším, až vás zase v hojném počtu uvidím. No, další věc, které se asi nedočkám ? srazík. A ještě k tomu bude u nás spát Pepigaba, holky, to bude drbárna? :-)
Taky jsem zaznamenala, že tam bude docela slušný zastoupení mužskejch (můj a Tánin stoprocentně, i Šarlotka, myslím, něco říkala, a na někoho jsem určitě zase zapomněla, znáte mě?:-). Doufám, že už bude hezky a absolutně nepochybuju o tom, že si to báječně užijeme. Akorát by bylo potřeba vymyslet nějaké příhodné místo (může to sice být tam co posledně, ale změna je život, ne?). Pokud máte nějaký fajn návrh, kde by se akce dala uspořádat, dejte mi vědět. (Kdybychom měli domek se zahrádkou, uspořádala bych to u nás, ale to bude muset počkat, nicméně určitě to jednou bude a pak se tam všechny slezeme s blíže neurčeným počtem dětí? Jůůů to bude parádička? Akorát asi budou děti muset mít jmenovky, a to barevně rozlišený, aby bylo jasný, kdo je kdo a kdo ke komu patří?:-)

Každý můj deníček se snaží být nějak tematický a dnešní téma mám vymyšlené. Už dávno jsem to tady chtěla nadhodit, akorát na to vždycky zapomenu, jsem s tou intelektuální činností teď nějak na štíru :-). VZPOMÍNÁTE SI, KDY POPRVÉ JSTE SE VÁŽNĚ ZAČALY ZAOBÍRAT MYŠLENKOU, ŽE CHCETE MIMČO???

Hned napíšu jak to bylo u nás (abych se jenom nevyptávala a taky na sebe něco napráskala, že jo! :-) Svého muže jsem potkala na internetu. Někdy na podzim 2002. Docela dlouho mu trvalo, než zjistil, jak jsem úžasná :-). Někdy v prosinci (to už fakt přesně nevím, trošku to splývá dohromady) jsem u něj byla poprvé doma. Jak už jistě všechny víte, tak bydlištěm mého muže je vesnice (270 obyvatel). Ve stejné vesnici bydlí mužovi rodiče. No, a tak se stalo, že po té první noci mi druhý den Zdeněk volal ? ?Neuvěříš, co se mi teď stalo. Právě mi volala moje matka, abych se přiznal, kterou jsem doma měl, že nás viděli i s tím dítětem.? Docela legrační, tou dobou myslím, můj muž ještě vůbec netušil, že by se mnou chtěl žít (já měla poměrně jasno už od začátku), nicméně, měli jsme spolu ?virtuálního? Vojtíška :-). Stal se docela častým a milým námětem našich dlouhých telefonických rozhovorů, byla to krásná doba. Tenkrát někdy mi docela docvaklo, že bych ráda i nějakýho jinýho Vojtíška než toho ?virtuálního?, a že by to klidně mohla být i holka? V květnu 2003 jsme spolu začali se Zdeňkem bydlet. A dohodli jsme se, že za rok bude svatba a po svatbě miminko. Jenže dopadlo to jinak. Prostě se jednoho dne můj muž zeptal, jestli bych byla proti myšlence, že by mimís byl hned. Vyrazil mi dech. A dopadlo to tak, jak to dopadnout muselo. Akorát ta svatba se nám o rok posunula.:-)

Těším se na Vaše komentáře.
A jako vždycky ? dávejte na sebe pozor.
Peta a Véčko
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy