ADV TOP
ADV LEFT

Nazdárek kočky,

Tak tu máme zase další díl deníčku. Minule ho za mě psala šéfka, ale už jsme zase s Véčkem v kondici a tak tentokrát bude deníček ode mě. A jelikož je u nás čas ve znamení vybírání kočárku ? je to fakt věda ? byl to vlastně kočárek, díky kterému mého muže napadlo tohle téma. (Vůbec zírám, jak se muž do mého emiminovského bláznění zapojil? Většinu si vás i pamatuje, což je poměrně neobvyklé :-)). Ale nebojte se, nebude to o tom, jak vybrat kočárek (protože o tom psala velmi fundovaně Alice v jarních miminkách a taky bych to tak jako ona nedokázala, nehledě na to, že její informace byly vyčerpávající a bylo by zbytečný to znova omílat).

Bude to o pověrách. Znáte to ? ?vy už kupujete kočárek? To se nemá!? ?. Apod. Nejlepší je ovšem moje mamina. Myslím, že je jí fakt líto, že už neexistujou jenom Liberty za 800,- Kč, protože se jí zdá, že s tím výběrem příliš naděláme. Taky se jí každej kočárek zdá malej a ačkoli se mnou byla na obhlídce kočárků jenom jednou, byl to zážitek na celej život? :-) Už od dveří hlasitě prohlašovala na celou prodejnu, že ?my teda potřebujeme VELKEJ kočárek, protože budeme mít VELKÝ dítě?? :-) Tohle mi dělá už od mlada. Když jsme šly spolu kupovat cokoli na sebe, dokázala vždycky nějakým způsobem tu prodavačku zmanipulovat a zavést hovor na to, že mám velký (obrovský) prsa, či nohy a tak podobně?:-) Je prostě expert! (O košilkách se netřeba rozepisovat, všechny víte, že to je kapitola sama pro sebe ? a mimochodem ? nenosím a nenosím?)

Takže mě dneska zajímají pověry a spol. Je jedno, jestli se týkají těhotenství nebo čehokoli jiného a je taky jedno, jestli se týkají vás nebo některého člena vaší rodiny. Já osobně bych řekla, že příliš pověrčivá nejsem (náš kocour je černej a přes cestu mi přeběhne asi tak 15x za den a smůla se na mě fakt nelepí), ale je pravda, že k pověrám, které se týkají těhotenství, jsem poněkud citlivější (přece jenom co kdyby, že jo?) Moje tchýně je třeba přesvědčená (ale fakt pevně!), že dítě se narodí od prvních kopanečků přesně za čtyři a půl měsíce? Potom teda nechápu, že když čekala švagrová Kryštůfka, byla celá rodina v pozoru celej měsíc před porodem? :-)

Taky se můžete rozepsat o radách, které jsou vám udělovány okolím a hlavně rodiči. Myslím, že to bude docela veselej deníček? Naše mamina má např. nejlepší přítelkyni, která je bývalá porodní asistentka a to je, co se rad týče, absolutní konec. Naštěstí se s onou přítelkyní nevídám, ale mamča mi nikdy nezapomene ty rady přetlumočit ? takže jen tak namátkou ? podle UTZ fotky z 12tt budeme mít baculatý dítě, měla bych málo solit kvůli tlaku (což je fakt, nicméně naše mamina to vzala absolutně vážně a když jsme tam v sobotu byli, měli jsme celá rodina nesolenej oběd ? brrrr) a podle tvaru břicha a toho jaký mám vlasy budeme mít holčičku :-). Někdy je to fakt na budku. :-)

Krásný nový týden přejeme a těšíme se na Vaše komentáře
Péťa a Véčko
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy