ADV TOP
ADV LEFT

Ahojky osiřelé P. S. T.! :-)

Tak a jsme tu samy :-(. Šéfka se nám prohání někde po sjezdovkách ve Val di Fassa e Canazei a cpe se pizzou a těstovinama, stýská se jí po masu, bezpochyby jí to neuvěřitelně sluší a mate hlavu všem okolojedoucím, stojícím či dokonce ležícím lyžařům. Slíbila mi pohled, tak jsem zvědavá, jestli na mě nezapomene? Její nepřítomnost jsme hned pocítily na docházce v deníčku (že by opravdu platilo ? když kočka není doma, myši mají pré?) nebo máte prostě jenom hodně práce?
U nás ve škole je klasickej shon, ale i tak všichni zaznamenali, že jsem asi po roce a půl přestala být blondýna a proměnila jsem se v brunetu :-). A to mě taky inspirovalo k nápadu na žvatlací téma v deníčku na tenhle týden?

Začnu trochu zeširoka (snad mi to odpustíte, co se mi v bříšku usídlilo Véčko jsem čím dál tím víc sentimentální a lepší už to nebude?:-). Když jsem se rozcházela se svým bývalým přítelem, mohla jsem si nechat o významu slova sebevědomí jenom zdát? O 30 kg víc než teď a z toho vyplývala spousta věcí, zejména ta, že jsem si připadala absolutně neatraktivní a nemilovatelná (teda teď to začíná vypadat jak deníček nějaký poďobaný puberťačky, budu se nad sebou fakt muset zamyslet?:-)
Takže to zkrátím. Našla jsem si pronájem s podobně ?postiženou? kamarádkou a díky tomu, že se v naší lednici asi tak půl roku převážně vyskytovala jenom mrkev, šlo dokonce do háje i těch 30 kg. A proměnila jsem se v blondýnu. Přišla jsem si úžasná. A ta proměna ve mně měla ohromný vliv na mé okolí, začali si všímat, že jsem jiná. A nešlo o zevnějšek. Šlo o znovunalezené sebevědomí, bylo ze mě cítit. A pak se objevil Zdeněk. Určitě jsem se mu líbila, ale jeho ideál krásy je Sandra Bullock (kdybych asi tři roky nejedla a nechala si skoro odstranit prsa, tak jí možná za šera a mlhy můžu být docela podobná?). A ve svých téměř 27 letech jsem učinila jednoduché, leč závratné myšlení ? totiž, že mě miluje proto, jaká jsem, a že mu (pro mě zcela nepochopitelně) připadám naprosto úžasná za těch nejpodivnějších okolností (no mohla jsem na takovou triviální věc přijít i dřív, ale lepší pozdě než nikdy, ne? :-).

Akorát měl doma tu ?bloncku? :-). U regálů v obchodech se zastavoval čím dál tím častěji u tmavších a tmavších barev a když jsem si v létě nechala obnovovat blondýnu, tak mi vyměnil tubu s barvou za oříškovou (byl ovšem takový charakter, že se přiznal :-). Pak přišlo Rokytňátko a barva na vlasy mi byla šumák. A když jsem se konečně dostala po prvním trimestru k holiči, koupila jsem si kaštanovou. Ne kvůli němu. Ale kvůli sobě. Abych měla radost, že on má radost. (A fakt má ? i když by mě miloval i s modrejma vlasama!)

Takže téma deníčku tohoto týdne je naše sebevědomí ? ztracené, nalezené, nenalezené, pracně získané, přespříliš vyvinuté?. A aby to nebylo tak vážné povídání, můžete na okraj přidat co na vás mají vaši miláčkové nejradši. (U nás je představa vlasů do pasu (ha ha ha) a každý ustřižený milimetr je pečlivě zkoumán?:-)

Mějte se krásně ? ten nejpohodovější týden přeje

Péťa (BB=bývalá bruneta) a Véčko

A TEĎ ADRESNĚ :-) :

EVEL - už jsi se dostala ny fotky, ty nšťastná PC uživatelko? :-)

PEPIGABO - zavři oči a opakuj si - všechno bude v pořádku (já to dělám a trošičku to pomáhá) a už se nemůžu dočkat, až se na příští sraz dovalíte z Ostravy celá rodinka...

GABINKO - pořádně se vykurýruj a snad se vyřeší i problém s pokladnou. Když tak napíšeme šéfovi petici!

BOLERO - nemůžu se dočkat až uvidím jak vám ta fazolenka vyrostla!!!

MAXI - honem se dej do pořádku, ať jsi zase brzy mezi námi, my už ti zvedneme náladu!

SANDRINE - kočičko se spoustou práce, kde je fotka kočárku??? U nás to začíná být aktuální a sháním informace a tipy kde se dá, nemohla bys ho vyfotit? Prosím, prosím, smutně koukám... :-)

KÁKINKO - ta adresa je http://rodina.cz/pst a klikni na to, že se chceš stát přítelem rodiny (protože to chceš, ne? :-)

DANCUL - kde jsi? Moc práce? Nějaké nové sportovní úspěchy?

SÁBO - Kolik mrtvolek jsi viděla od středy??? :-)

BUDULÍNKU - už je ti líp. holčičko? Myslím na tebe...

KATCHO - jednu special pusu pro Krtečkovou a těším se až napíšeš jak jste jí vyprávěli o Klubíčku...

LUMPI - opatruj bříško i sebe.

JO A HOLKY TĚHULE - POŠLETE MI NA MAILA PŘEDPOKLÁDANÝ TERMÍN PORODU!!! PŘIDÁM TO DO SEZNÁMKU. :-) JSEM PROSTĚ TAKOVÝ SYSTEMATIK... :-)
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy