ADV TOP
ADV LEFT

Krásný nový rok, holčiny!!!
Já vím, já vím, mám průšvih. Slíbila jsem deníček s vylíčením překvapeníčka a nějak se to protáhlo. Prostě to po Silvestru bylo náročnější než jsem očekávala. Tak tiše doufám, že mi to, přítelkyně, odpustíte?.. Začínat se má od začátku, že jo? 23. 12. jsme měli Štědrý den s mužem. Byl náš první společný a zároveň poslední ve dvou, protože příští rok, už budeme mít půlroční Rokytňátko s náma. :-) Moc jsme si to užili. Musela jsem být strašně hodná, protože jsem dostala spoustu věcí, těhu oblečky a taky chůvičky a jeden úžasný dárek, který jsem obrečela (teda štěstím, samozřejmě) tři oříšky s tím nejkrásnějším věnováním na světě? Chlapeček (kocourek-nalezenec) dostal kapsičky s žrádlem a pytel granulí, který jsme nic netuše nechali pod stromečkem, když jsme ráno vstali, pytel byl odborně načnutý drápkem a Chlapeček měl bříško jako pumlíček? :-) Jo, a pak volala moje máma, jak jsme to oslavili a do telefonu mi kvílela, že nechce žádný dárky, že nejlepší dárek by byl, kdybych byla těhotná? No, na to už jsem nevěděla co mám říct, takže jsem telefon předala obloukem Zdeňkovi?. A ten ji poslal do háje (teda někam jinam, ale to se tady do deníčku nedá napsat, že jo? :-) Normálně by jí to neřekl, ale nechtěli jsme se prozradit a tohle už bylo na hraně a když jsme to vydrželi tak dlouho?. Taky se jí pak, když už věděla o co jde, omluvil.

Na Štědrý den jsme se sbalili a vyrazili s kupou dárků, včetně toho nejdůležitějšího, he he, a vyrazili směr Litoměřice. Chlapečkovi se docela líbila jízda autem, akorát trval na tom, že se bude koukat z okýnka? :-)
Doma bylo klasicky předštědrovečerně přípravově. U nás se na Štedrý den obědvají chlebíčky, takže jsme se pustili do jejich přípravy a kočičák se rozhodl, že toho teda velmi, ale velmi zajímá a odborně si packou vyhrábl ten chlebíček, který se mu nejvíc líbil, umístil ho na zem a tam ho slastně sežral. Mamčin kokršpaněl Beník se zmohl jen na tupé žebrání. Nutno říct, že z Chlapečka měl velký respekt, ačkoli je asi čtyřikrát větší než on. Jen němě zíral jak odvážný kocour stojí na konferenčním stolku a ochutnává cukroví? :-)

Odpoledne jsme se šli projít (to už jsem měla pocit, že nedočkavostí prasknu). U nás je každý rok živý Betlém a je to taková příjemná odpolední procházka a aspoň to čekání na Ježíška trošku rychleji uteče?.

Večeře byla v pohodě a to už mi taky začínalo být trošku líto, že brzy ta habaďůra skončí, ale zároveň jsem se těšila jako malej Jarda! Krabička (teda vlastně 8 krabiček, cha cha) bylo nenápadně umístěno pod stromečkem. Dárky jako už tradičně rozděloval můj ?malej? bráška (je mu 20 a meří přes dva metry :-). No a když narazil na ten osudovej dáreček, tak mamča rozhodla, že se bude rozbalovat až na konec, když je pro celou rodinu, že jo? Ani jsme ji do toho nemuseli moc násilně tlačit. No a když byly všechny dárky rozbalený, tak si sedli na zem a začali rozbalovat.
První dvě krabičky rozbalila ségra a pak řekla, že z ní si nikdo srandu dělat nebude (ale docela se u toho zubila) a předala to obloukem svému americkému manžílkovi, ten rozbalil taky dvě, pak pokračoval bráška a ?shodou náhod? (no pravda, trochu jsme to s mužem monitorovali? :-) vyšly ty poslední dvě krabičky na budoucí babičku. Ta se smála od ucha k uchu a rozbalovala. Mezi tím se začaly rojit dohady co v tom balíčku bude ? ségra prohlašovala, že dozajista nějaká blbost, něco jako čtyři žvýkačky Pedro, brácha tvrdil, že to bude nějaká společná rodinná fotka? No a to už se mamča propracovala k té poslední ruličce a tam byl zabalenej ten UTZ obrázek, smotanej do ruličky, zabalenej ve vánočním papíru a převázanej stužkou. Hned se vyrojily náměty co by to mohlo být, že na oddací list je to moc malý (poslední dobou byly ty tlaky na dřívější termín svatby docela drsný, ale my se Zdeňkem neochvejně tvrdili, že svatba bude v květnu 2005 a společně jsme si potichu říkali, že vědí prd a tak trochu jim lhali do očí, že děti až po svatbě? :-), ale mamča začala říkat, že by to mohlo být svatební oznámení.

Pak už bylo jenom ticho a všichni napjatě zírali, co se z toho teda nakonec vyklube? Asi dvě vteřiny před tím, než se to mamče podařilo konečně rozbalit, tak ségra vyhrkla: ?To by byla sranda, kdyby to byl obrázek z ultrazvuku.? Ale střílela jen od boku, tou dobou neměla ještě ani tušení? Pak to bylo konečně vybalený a mamča na to tupě hleděla, absolutně zmatená, pak se rozhlídla a třesoucím se hlasem řekla: ?Petruško, to je tvoje?? A Zdeněk ji teda opravil, že ne moje, ale naše. Ségra se začala strašně smát a hned překládala manžovi do angličtiny, že jsem v jiným stavu (ten chudák vůbec netušil, která bije) a my se s mámou objímaly a ona brečela. Pak začala volat všem známejm (všichni zrovna večeřeli, takže museli mít fakt velkou radost :-), šla si do kuchyně vařit kafe a u toho si prozpěvovala, že bude babička a Benovi říkala, že bude prapes. :-)Máme z toho video a bylo to jedním slovem nezapomenutelný. Jsem moc ráda, že jsme to překvapení tak dlouho vydrželi, protože to fakt stálo za to.
Nutno ještě podotknout, že od té doby jsem neustále sledována, jestli nosím košilku a vůbec se teple oblékám, jestli jím dost vitamínů, odpočívám a dávám na sebe pozor. Vždycky jsem si myslela, že je moje mamča docela prdlá, ale úplně se proměnila. Ta osoba, která, když se mnou byla ve třetím měsíci, tak dokonce i bobovala, mi teď zakazuje zvedat i igelitku o váze 2 kg?. :-)
Holky, přeju všem ten nejkrásnější rok 2004.

Šéfko ? FANTAGIRO ? koukej se uzdravit, aby bez tebe nebylo v deníčku smutno!
PEPIGABO ? 7. 1. vyhlašuju v deníčku den držení palců a myslení na tebe, to by bylo, když na tebe bude myslet tolik skvělejch ženskejch, aby to nedopadlo dobře!!!

Vaše Peta a Rokytňátko (dle posledního UTZ už 8cm, takže je to gigantek :-)

P.S.: Jo, a holčiny ? jak to vidíte s tím srazem ? mám vyhlásit nějaký datum? Měly bychom to konečně spáchat, už si to slibujeme pěkně dlouho, tak abychom se viděly ještě než půjde Rokytňátko do školy?. :-)Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy