ADV TOP
ADV LEFT

Ahojky holčiny :-),
Tak jsme na vás se šéfkou upekly změnu v pisatelce deníčku, doufám, že nebude vadit. :-)

Naše drahá šéfová je totiž absolutně zavalená prací, takže mi dneska dorazila smska, jestli bych nenapsala deníček. :-) Mně to samozřejmě nevadí (i když jsem slohy na gymplu nenáviděla, ale psát pro vás je něco jiného!). Na druhou stranu, by se měl zaměstnavatel Fantagiro nad sebou hluboce zamyslet!!! Myslím, že je proti zákoníku práce úkolovat šéfovou natolik, že nestíhá napsat deníček, popř. mu můžeme napsat kolektivní petici. Ten by asi zíral, co? :-)

Nejdřív mi přišlo jednoduchý do deníčku něco napsat, ale pak jsem normálně dostala trému ? jestlipak já to budu umět? Začala jsem tím, že jsem si poctivě pročetla všechny staré deníčky. Představte si, že jsme už dohromady napsaly 1183 komentářů :-) Musela jsem si na to vzít kalkulačku na takový hausnumera! A taky jsem si ve škole vytiskla celej jedenáctej díl a bylo toho 31 stránek!!! Holčiny, my jsme tu fakt spisovatelky.

Následuje shrnutí témat:
1. samozřejmě se řešily // a přivítaly jsme nové těhulinky PEPIGABU a SANDRINE
2. probraly jsme blížící se Vánoce a naše nejoblíbenější cukroví
3. MAXI oslavila narozeniny
4. tance, tanečky a plesy ? včetně garderóby
5. návštěvy těhulek co jsou napřed ? MARKYTKA, KIKINKA a DINY
6. anonymní ?vtipálek? a jeho konec
7.svatby ? detaily a podrobnosti
Musíte uznat, že jsme toho stihly probrat docela dost.

Já měla taky krásný týden, protože jsem poprvé viděla naší fazolku v televizi u paní doktorky, od té doby jsem se tak trochu vznášela :-) No, ale včera jsem šla z práce a dostala jsem se docela rychle zase na zem ? volal mi nějaký chlapík jestli neposkytuju erotický služby a když jsem na to koukala jak zjara, tak mě ujistil, že moje číslo vyšlo i s fotkou jako inzerát v Annonci. Nejdřív mě to rozhodilo, ale teď už se tomu směju a říkám si, že někomu přeskočilo číslo. A napadlo mě ? jaký máte zkušenosti a zážitky s telefonama??? Podle toho jak jsme závislý na netu a na emimču bych řekla, že to s mobilama nebude o nic lepší :-))). Napište ? jsem zvědavá na vaše postřehy. (Já prostředky moderní komunikace miluju ? díky nim jsem potkala ? na internetu ? svého muže a samozřejmě taky VÁS!!! :-))

BUDULÍNKU ? hezky se nám za velkou louží opatruj a v pořádku se nám vrať!!!
JITY ? moc foukám na bolavou dušičku a přeju vstrašně moc štěstíčka. Jsi obdivuhodná.

Všem přeju krásný týden nejen v našem deníčku.

MissorkaPřidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy