ADV TOP
ADV LEFT

Nazdáreček holčiny,
máme tady úterý a s ním i čas na nový deníček. Říkáte si ? ?proboha, jaký pst? To jako, že už máme být zticha?? Tak to ani náhodou! Naopak! Povídejte, štěbetejte, žvatlejte, tlachejte, plkejte, moc hezky se to čte? :-)
Dnešní deníček je tak trochu překvápko, protože ho nepíše tradičně Fantagiro (ale šéfka je dál, to jo), ale Missorka. A taky jste si (protože jste jedna bystřejší než druhá samozřejmě!) už určitě všimly, že deníček má nový název. Hnedka vysvětlím tu změnu, kterou jsme se šéfkou upekly na chatu? Fantagirovský deníček už dávno přestal být jenom snažilkovský. Je tu neuvěřitelně plodno, takže se vyrojilo spoustu nových těhulí. Ale máme jednu zvláštnost ? jsme tak úžasné, že se skoro žádné od nás nechce (taky bychom jí daly, že jo?! :-). Časem tedy nastalo nevyhnutelné a proměnily jsme se na MIŠ MAŠ ? předsnažilky, snažilky, těhulky? prostě P.S.T. Máme tu tedy starý deníček v trošku novém kabátku, ale pořád je to místečko, kde se najdou lidi, kteří si rozumí, a kterým je spolu zkrátka FAJN. I to číslování nám zůstalo? A v jeho psaní se budeme s Fantagiro střídat. Tak a dost bylo vysvětlování? (Ta učitelka ve mně se nezapře, což? :-)

Tak jaký jste měly týden? Já mám pocit, že jsem se ani neotočila a byl zase v čudu, co jsem se vrátila do práce tak to nějak strašně letí? ani se neotočím a už je večer a usínám u zpráv?
Ve škole je to paráda, akorát jsem si osvojila zvláštní zvyk ? vždycky jsem byla dost expresivní, takže když studenti odpovídali hodně špatně a byla to moc velká chyba, tak jsem na celou třídu vyla... Bylo to docela úspěšné, sice se smáli, ale většinou si zapamatovali, že to "moudro" co pronesli je absolutně scestné. Od té doby co jsem těhotná se většinou chytnu za bříško a dramaticky vyřvávám: ?Neposlouchej to, proboha neposlouchej to!? Má to ještě větší úspěch než ta původní verze? :-)

Dneska píšu jenom krátce, protože se už nemůžu dočkat PRVNÍHO OFICIÁLNÍHO FANATAGIROVSKÝHO SRAZÍKU, kde probereme

s FANTAGIRO jestli už nějak vyřešila svoji situaci s úžasně milou a pracovitou kolegyní? popř. naplánujeme její likvidaci

s TIF ? situaci kolem dětských oblečků

s GABINKOU ? jak to nakonec všechno dopadlo

s BOLEREM ? že je důležitější jaké jsme než jak vypadáme :-)

se SABOU ? zlevněné odlety do zahraničí

s JANEW ? jak se žije s Agassim (viz fotoalbum)

se ŠARLOTKOU (doufám, že jí to vyjde) ? stav koček domácích?

s KATCHOU ? jaké je to mít doma štěstíčko?.

Doufám, že dorazí i někdo další (já osobně samozřejmě podám informace o cenách a novinkách u McDonalda) a možná přijde i kouzelník. Kéž by přišel a aspoň na chvilku nám tam přičaroval PEPIGABU a MAXI a všechny ostatní, co tam nebudou moct být, a s kterýma se ten sraz pěkně druhej den prodrbe na chatu?:-)

Jo, a milé dámy ? navštivte kadeřníka a investujte do kosmetiky, protože já a Rokytňátko s sebou bereme foťák!!! :-)

Opatrujte se.
PetaPřidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy