ADV TOP
ADV LEFT

Já ho chci a chci a chci a chci!!! Chci mít doma zaujatce pro příběhy, co noří nos do knížek... Co se nemůže dočkat, až bude mít svoje splněno a zaleze někam, s napínavým románem... Co si bude v noci svítit pod polštářem baterkou, protože nutně musí vědět, jak ta knížka dopadne... :-) Prostě chci, aby moje děti zažívaly všechno to, co jsem v dětství zažívala já. 

Nicméně zatím teda nic moc... Vojta je ve druhé třídě a čtení moc nemusí. Čte dobře, ale nevyhledává to. :-( Občas přečte Vašíkovi pohádku, poměrně dobrovolně, ale pokud se nudí a navrhnu, aby si šel číst, většinou mě pošle do háje... Občas čte Čtyřlístek a to je asi tak všechno. :-(

Valča je o trochu lepší, sama chodí do školní knihovny a nosí si knížky... Čte ráda a čte dobře.

Jak podpořit zájem o knížky a čtení jako takové? Společné čtení, je mi jasné... Jak to děláte? Co baví Vojtu, u toho se Valerie bojí. Pokud najdu něco, co baví oba dva, Vašík si do toho přitáhne svoje knížky, cpe mi je před tu čtenou a dožaduje se říkání podle obrázků... Máte na to nějaký fígl? Pslední dobou to většinou totiž dopadne tak, že celé čtení zruším, protože - moje nervy... Ale to nechciiii!!!

Tož nějaká rada by se hodila :-)

Peta

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy