ADV TOP
ADV LEFT

Milá paní učitelko mého syna,

dneska byly třídní schůzky. Moje děti jsou od září na nové škole a tak to byly v dané instituci moje první. Nemůžu jinak a prostě musím vám napsat - jste pro mě zjevením, velmi milým, které mi dává naději, že naše školství na tom není tak špatně, jak se někdy proslýchá.

Už tři měsíce doma pozoruju co děláte s tím mým klukem... Jestli se dá intelektuálně rozkvést, tak tu máme jednoho chlapce v plném květu. :-) Dokážete ho nadchnout pro věci, o kterých bych si nikdy nemyslela, že pro ně nadchnout dá (vyjmenovaná slova například :-)). Znám spoustu historek z vašeho dětství, které slýchám doma a vsadím se, že téměř slovo od slova tak, jak je vy vyprávíte... ;-) Stejně tak se nám doma zhmotňují vaše předchozí třídy a zážitky s nimi.

Ukazujete dětem - jen tak mimochodem - jaký by život měl být a že záleží jen na nich, jaký ten život bude. Je z vás poznat, jak moc vás vaše práce těší a jak velký v ní vidíte smysl. A já dodávám - jste v ní zatraceně dobrá! :-)

V dnešní době dost často kritizujeme, píšeme petice, protestujeme... Uvažovala jsem cestou ze školy o tom, zda není divné napsat vám "pochvalný" dopis. Došla jsem k přesvědčení, že se nebudu zabývat tím, zda je to divné nebo ne - když je člověk s něčím spokojený, měl by to dát najevo. :-)

Přeju vám ještě hodně odučených let a spoustu spokojených žáků. A vím, že až budete v důchodu a potkají vás v parku, vždycky se k vám budou nadšeně hlásit. A já budu za sebe tiše doufat, že ještě aspoň jedno moje dítě bude mít tu kliku a budete právě vy jeho třídní učitelkou.

S úctou

Petra Mazancová, která dnes po velmi dlouhé době zatoužila se za tu katedru aspoň na chvilku vrátit - až tak moc nakažlivá osoba jste :-)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy