ADV TOP
ADV LEFT

Mám dvě dcery. A každá je tak jiná! Aktuálně mě to úplně dostává... :-)

Když se po Vojtovi narodila Valuška, těšila jsem se na holčičí hračky... Valu si to udělala po svém a pohrdla panenkami a spol. a orientovala se na faunu. Máme spoustu zvířat, větší stádo Schleich koní, vodítko, přepravku, různé domečky... Kuchyňku jsme měli tak maximálně na písku, kde si s ní hrál Vojta... ;-)

Violka se narodila jako Amazonka. Aspoň takovou si ji, když byla ještě na houbách, vysnil její tatínek... Jako tmavovlasou holčičku od rány :-)) Což o to, od rány ona je. (Proto jí taky její hrdý otec koupil k prvním narozeninám prak :-)) Ale zároveň je tak neuvěřitelně panenková... Cokoli má v dosahu, co připomíná postavu, to uloží do nějaké improvizované postýlky (nemáme postýlku, nemáme kočárek, chápejte - máme pelíšky, stáje a farmu :-)). 

Vezme si plyšovou ovečku, vozíček pro petšopáka, který je asi desetkrát menší než ta ovečka a půl hodiny v kuse ukládá plyšového savce, který totálně zalehává malinkatý vozíček... Pak se podívá, že pod ovečkou opravdu ještě je to vozítko, vždycky se zaraduje, že se neztratilo a ukládá znova...

Tolik mě baví, jak jsou každá jiná... Na prak podle mě dojde již nadcházející léto. Ale bude to v pohodě. Neb omotat si tatínka kolem prstu, koketovat s ním očima a dělat sladkou nevinnou holčičku, to uměla Violka už jako tříměsíční mimino. ;-) A myslím, že i ty vlásky jí časem dotmavnou, aby se tátovi splnilo to vysněné... ;-)

Někdy mi přijde, že na mateřství je snad vůbec nejhezčí to, že jste pořád a pořád dokola překvapovány... ;-)
Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Zpět nahoru
Poslední diskuze
  Poslední příspěvky
   Poslední komentáře
    © 2009 - 2013 Baby-Cafe.cz, všechna práva vyhrazena.

    Partnerské odkazy